Koleżanka Anny z planu "M jak miłość", Kasia Cichopek, udzieliła ostatnio wywiadu, w którym żaliła się, że z powodu pierwszej ciąży, straciła niemal wszystkie kontrakty zawodowe i z dnia na dzień została bezrobotna. Mucha najwyraźniej nie będzie miała takiego problemu, bowiem jak podaje magazyn "Flesz", wciąż zamierza występować na planie popularnej telenoweli:

Reklama

Na razie aktorka wraca na plan po 20 sierpnia, by zagrać wątek wymyślony jeszcze przed ciążą - mówi informator "Flesza".

Co więcej, Ania będąc w ciąży, zamierza występować także na deskach teatru:

Ania powiedziała nam, że chce grać do końca tego roku. Aktorka w ciąży czuje się świetnie, więc dalej będzie szaleć na scenie w spektaklu "Single i remiksy". Scenariusz będzie jeszcze ciekawszy, a intryga dopasowana do nowej sytuacji. Chcemy pokazać, że ciąża to nie choroba, ale szczęśliwy stan dla kobiety. - mówi osoba z produkcji w rozmowie z "Fleszem"

Jak donosiły plotkarskie media, przy okazji pierwszej ciąży, Anna Mucha zarobiła niezłą sumkę. Wszystko wskazuje na to, że i druga ciąża nie nadwyręży budżetu aktorki.