W kolejnym sezonie popularnego serialu "Przepis na życie" nie zabraknie nowych postaci. W jedną z nich wcieli się Magdalena Schejbal. Aktorka, która swoją popularność zawdzięcza serialowi "Kryminalni", powraca na antenę TVNu po tym, jak w atmosferze skandalu rozstała się z telewizją Polsat.

Reklama

Przypomnijmy, iż Schejbal była odtwórczynią głównej roli w emitowany na antenie Polsatu serialu "Szpilki na Giewoncie". Po dwóch sezonach aktorka zaszła w ciążę, a następnie odeszła z produkcji. Po pewnym czasie, udzieliła wywiadu, w którym winę za swoje rozstanie z serialem przypisała producentowi. Zdaniem Schejbal, ekipa wywierała na niej dużą presję, a nawet stosowała mobbing, który o mały włos nie doprowadził jej do poronienia.

Producent "Szpilek na Giewoncie" nie zostawił tak mocnych zarzutów bez odpowiedzi. W specjalnym oświadczeniu wyznał, że Schejbal odeszła z serialu, ponieważ nie otrzymała żądanej podwyżki. Aktorka miała także ponoć szantażować produkcję, gdyż była przekonana, że ta nie pozwoli odejść głównej gwieździe serialu.

Konflikt trafił do sądu z inicjatywy producenta, który pozwał Magdę Schejbal o zniesławienie.

Po tej aferze aktorka długo nie mogła znaleźć dla siebie miejsca w żadnej stacji telewizyjnej. Czy jej obecność w obsadzie "Przepisu na życie" to znak dłuższej współpracy z TVNem?