Poza sesjami fotograficznymi, Marcelę będzie można już niebawem zobaczyć w nowym serialu produkcji Viva Polska, "Miłość na bogato".

Reklama

"Milłość na bogato" to nowatorska propozycja telewizyjna, dobrze wyważona mieszanka reality-show i serialu fabularnego oparta na oryginalnym pomyśle działu produkcji Viacom International Media Networks - mówi portalowi wirtualnemedia.pl, Marta Hopfer, PR manager kanału Viva Polska.

Bohaterami serialu będą młodzi, zamożni Warszawiacy. Każdy z aktorów-amatorów wcieli się w postać, zbliżoną do własnej osoby. Fabuła produkcji będzie się koncentrować na losach kobiet:

Nasze bohaterki staną nie tylko przed problemami "pierwszego świata" - jak dobrać lakier do paznokci do koloru auta, ale i przed prawdziwymi emocjami jak zazdrość, namiętność czy tęsknota. Chcemy pokazać, ze życie w drogim apartamencie nie różni się tak bardzo od życia zwykłego zjadacza chleba - opowiada Hopfer.

Oprócz Marceli Leszczak, w "Miłości na bogato" wystąpią między innymi Gabriel Piotrowski i Justyna Banasiak, znani z programu „You Can Dance”.

"Miłość na bogato" zadebiutuje na antenie Viva Polska 29 sierpnia o 19.30.