Moro zarobi fortunę w rosyjskim serialu. "Rosjanie traktują ją jak gwiazdę"

Joanna Moro, dzięki serialowi "Anna German" zdobyła ogromną popularność zarówno w Polsce, jak i w Rosji. Aktorka otrzymuje w ostatnim czasie wiele propozycji, ale zamiast rodzimego rynku, zdecydowała się po raz kolejny wystąpić w rosyjskiej produkcji. Skłoniły ją ponoć do tego iście gwiazdorskie warunki.

wróć do artykułu
  • ~starszy pan
    (2013-07-22 11:55)
    Nie musi ? jakież mamy te polskie propozycje ?
  • ~TadF
    (2013-07-22 20:20)
    A kim jest ta pani, bo nie kojarze?
  • ~absinth3
    (2013-07-23 00:10)
    Wygwizdana przez polactwo gra w lepszych warunkach i dla lepszej(bardziej wyrobionej) publiczności. Stadne pobekiwania nie powinny jej zniechęcić do śpiewania, bo głos ma czarujący
  • ~fan-fan
    (2013-07-23 10:16)
    Przypomina mi Polę Raksę, a Rosjanie lubią takie blondynki. Powodzenia Pani Joanno. I nie się Panie nie przejmuje. "Gdzie CHLEB, tam OJCZYZNA". Niekoniecznie musi być Jankeski czy Niemiecki. Może być Słowiański.
  • ~Borys
    (2013-07-24 06:32)
    Jak na razie to postępuje bardzo mądrze. A co u nas dostała by za propozycje ? Jakąś małą rólkę w kolejnym debilnym tasiemcu o kucharz, lekarzach, policjantach itp.? Rosjanie kręcą seriale krótkie i o konkretnych ludziach, a nie taki syf jak u nas w rodzaju Klan czy inną szmirę w której aktor ginie uderzając samochodem w tekturowy karton. Tą Łepkowską od seriali - za te kretyński scenariusze powinni na pysk wywalić, a nie na salony zapraszać. Jej seriale już dawno prześcignęły Amerykańskie w kwestii debilizmu.
  • ~roja
    (2013-08-10 07:15)
    Byle tylko nie śpiewała!
  • ~BASIA
    (2014-06-28 22:36)
    Gratulacje jest pani piękna JADĘ Z PANIĄ MOGĘ SPRZĄTAĆ
  • ~BA