25 maja padł pierwszy klaps na planie drugiego sezonu serialu "Blondynka", prace na planie potrwają do końca sierpnia. Zdjęcia kręcone będą głównie w Supraślu, w Warszawie i okolicach oraz na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego.

Reklama

Autorem scenariusza jest Andrzej Mularczyk (m.in. „Sami swoi”, „Droga”, „Nie ma mocnych”, „Kochaj albo rzuć”, „Dom”). Serial reżyseruje Mirosław Gronowski. Obsada aktorska głównych ról nowej serii pozostanie bez zmian, pojawią się jednak nowe, znaczące role drugoplanowe.

W drugiej serii kontynuowane będą losy atrakcyjnej pani weterynarz Sylwii (w tej roli Julia Pietrucha), która już na dobre zadomowiła się w Majakach. Czy Sylwia znajdzie wreszcie swoją miłość? I czy to będzie Marcin (Michał Lesień), z którym ciągle są blisko i jednocześnie daleko? W drugiej serii pojawi się nowa bohaterka - Bella (Liliana Komorowska - Głąbczyńska). Czy dziewczyny się zaprzyjaźnią? Czy może będą ze sobą rywalizowały? Odpowiedzi na te pytania widzowie uzyskają już jesienią w TVP1.

W pozostałych rolach zobaczymy m.in.: Izabelę Dąbrowską, Krzysztofa Gosztyłę, Krzysztofa Kiersznowskiego, Magdalenę Schejbal, Mariana Dziędziela, Andrzeja Grabowskiego, Olafa Lubaszenkę, Krzysztofa Pluskotę, Lisę Ngefah Suh, Ewę Konstancję Bułhak oraz Witolda Dębickiego.