Wiosną ubiegłego roku media obiegła wiadomość, iż TVN postanowił zakończyć produkcję serialu "Przepis na życie". Decyzja ta spotkała się z oburzeniem nie tylko widzów, którzy pokochali bohaterów tej produkcji, ale także występujących w niej aktorów. Przypomnijmy, iż Edyta Olszówka w jednym z wywiadów nie kryła swojego rozgoryczania:

Reklama

Zaczęliśmy zdjęcia do ostatniej serii. Podobno nie podoba się widzom. Kręcimy w lipcu i jeszcze trochę w sierpniu. Bardzo polubiliśmy te role, uczciwie pracujemy, całym sercem i ciałem. Kasują nas. To ostatnia część. Jest smutno. Myślałam, że to ma jakiś sens – żaliła się aktorka.

Teraz jednak okazuje się, że w związku z wysoką oglądalnością, stacja TVN postanowiła kontynuować "Przepis na życie" oraz "Prawo Agaty"

Jesteśmy zadowoleni wyników oglądalności tych seriali - mówi portalowi wirtualnemedia.pl Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN.

Stacja zastrzega jednocześnie, że choć podjęto decyzję o kontynuacji obydwu seriali, nie oznacza to, że pojawią się ona na antenie już jesienią.