Trzecia seria "Prawa Agaty", która emitowana była tej wiosny, zaskoczyła wszystkich widzów. W ostatnim odcinku główna bohaterka, grana przez Agnieszkę Dygant, została pozbawiona praw do wykonywania zawodu prawnika. Emocji w minionej transzy było co niemiara, dlatego TVN czym prędzej zdecydował o kontynuacji tej produkcji.

Reklama

W poniedziałek, 10 czerwca, ekipa "Prawa Agaty" weszła na plan czwartej serii serialu, w której zobaczymy stałą plejadę gwiazd: Agnieszkę Dygant, Darię Widawską, Leszka Lichotę, Tomasza Karolaka, Małgorzatę Kożuchowską oraz wiele sław, które gościnnie wystąpią w poszczególnych odcinkach.

Główną bohaterką serialu jest adwokat Agata Przybysz, która wraz z przyjaciółmi: Dorotą i Markiem prowadzi kancelarię adwokacją. Podczas wszystkich trzech serii widzowie śledzili sprawy zawodowe i prywatne perypetie głównych bohaterów. W najnowszej transzy widzowie poznają więcej szczegółów z przeszłości Marka Dębskiego, a Agata zastanawiać się będzie nad tym, czy w obecnej sytuacji porzucić prawo już na zawsze.

Za scenariusz wszystkich 13 odcinków czwartej serii odpowiadają: Katarzyna Tybinka, Piotr Szymanek, Tomasz Titkow i Monika Trzósło. Reżyserią zajął się Maciej Migas.

"Prawo Agaty" to jeden z najbardziej popularnych seriali stacji TVN. Minioną serię oglądało średnio 2,49 mln widzów. Bardzo cieszę się z tego, że nasz serial jest oglądany i lubiany. Dla aktora jest bardzo ważne to, gdy po jednej wyrazistej roli, nagle udaje się skutecznie przełamać ten wizerunek. Czasem mam wrażenie, że mi się to udaje, że rola Agaty zaznaczyła się w pamięci widzów. Czasem krzyczą do mnie na ulicy: "Pani mecenas!" albo "Agata!". To jest bardzo miłe - powiedziała Dygant w jednym z wywiadów dla PAP Life.

Czwarta seria "Prawa Agaty" emitowana będzie na antenie TVN jesienią 2013 roku