Do nawiązania tej niestandardowej współpracy doszło podczas Gali Dobroczynności, która odbyła się 19 stycznia w Warszawie. Na uroczystości nagrodzono gwiazdy, które w największym stopniu angażują się w działalność charytatywną. Statuetki odebrały Anna Dereszowska, Agnieszka Cegielska i Martyna Wojciechowska.

Reklama

W trakcie wieczoru odbyła się także licytacja, z której dochód zostanie przeznaczony na cele charytatywne. Uczestnicy aukcji mogli powalczyć o wyjątkowe rzeczy takie, jak kolia Agnieszki Cegielskiej, koncert zespołu Volver, czy lekcja tańca z Michałem Pirógiem.

Jak podaje portal plejada.pl, najwięcej emocji wzbudziła jednak aukcja epizodu w serialu "Czas honoru". Do walki o tę nagrodę stanęli Edward Miszczak, Anna Dereszowska oraz Piotr Pawłowski, prezes Fundacji Integracja. Licytacja była zawzięta, ostatecznie jednak, cała trójka zdecydowała, że podzieli się nagrodą, co oznacza, że zarówno Miszczak, Dereszowska, jak i Pawłowski dostaną swoje epizody na planie "Czasu honoru".

Skoro Robert Kozyra może grać hitlerowca w "Czasie honoru", to my nie możemy być gorsi! - miał powiedzieć Edward Miszczak ciesząc się na nową przygodę na planie serialu konkurencyjnej stacji.