"Paradoks" okazał się klapą. Linda nie przyciągnął widzów

Kryminalny serial TVP2 "Paradoks" okazał się porażką stacji. Produkcja, która zadebiutowała na antenie jesienią, gromadziła przed ekranem zaledwie 1,12 mln widzów.

wróć do artykułu
  • ~Rysio z Klanu
    (2012-12-11 09:01)
    sondaż z Du9y wzięty. bardzo fajny serial - choć do Gliny może trochę zabrakło.
  • ~yeti
    (2012-12-10 21:08)
    Dość możliwy serial, ale dla myślących. A tych coraz mniej.
  • ~waldi
    (2012-12-10 20:12)
    Świetny serial kryminalny. Wreszcie coś z pomysłem. Czekam na II serię
  • ~Linia
    (2012-12-10 11:37)
    Bardzo dobry film !!!
  • ~Wojtek z Chomiczówki
    (2012-12-11 05:08)
    Bardzo dobry serial. Brakuje ciut "błysku" reżyserskiego, ale koncepcja formy jest super. Mógłby być też trochę "lżejszy". Myślę, że b. dużo ekipa się nauczyła przy tej realizacji i druga seria będzie zdecydowanie lepsza. Bardzo fajnie pokazana jest treść za pomocą samych wyrazów twarzy i wzroku.
    Jestem za.
  • ~MELANIA
    (2012-12-10 18:23)
    JASNY DOWOD NA TO ZE LINDA BEZ PASIKOWSKIEGO TO ZALEDWIE POŁÓWKA OWOCU !!!
  • ~AB
    (2012-12-10 18:30)
    Bardzo dobry serial kryminalny, mam nadzieję, że starczy wyobraźni decydentom TVP aby nakręcić kolejną serię. Wreszcie coś bardziej ambitnego w telewizyjnych serialach kryminalnych.Odwagi!!!
  • ~Seba z Krosna
    (2012-12-10 18:54)
    Najlepszy polski serial kryminalny, pierwszy raz czekałem na kolejny odcinek i rezerwowałem czas dla TVP. Proszę o więcej!
  • ~zygfryd
    (2012-12-10 19:19)
    Ten serial był dla kochających " papkę " zbyt inteligentny, oni po prostu nic nie rozumieli. Myślę jednak że dla myślących też powinno się robić filmy.
  • ~Bodek
    (2012-12-10 19:57)
    Najlepszy polski serial kryminalny od czasu "Gliny". Jego niski poziom oględalnosci w stosunku do innych BAMBUSOWYCH produkcji jest zastraszający. Świadczy bowiem, że nasza widownia woli "Bitwę na Głosy" i inne twory dla myślących mniej. Groza
  • ~Bubu
    (2012-12-10 20:11)
    Po prostu świetny serial a B Linda taki Frantz po przejściach SUPER ! ! ! Chce 2 sezon ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
  • ~Robson
    (2012-12-10 20:14)
    Klapa i to ta od sedesu to spadła tym co krytykują na ... welll .
  • ~VX
    (2012-12-10 20:38)
    Niejaki "eM" o godz.13.53 pisze: "Nie mam telewizora od kilku lat. Był to pierwszy serial, który oglądałem od kilku lat regularnie w internecie". Dla mnie bomba! Serial zadebiutował 3 miesiące temu, a tu ktoś ogląda go od kilku lat w internecie, a więc na na kilka lat przed powstaniem. Dla mnie rewelacja! Czy ktoś wie, gdzie są takie czarodziejskie witryny internetowe?
  • ~caly internet
    (2012-12-10 23:18)
    linda to juz kwas !
  • ~aglo7
    (2012-12-11 08:39)
    Ja też oglądałam Paradoks. Bardzo dobry serial. Zawsze jak zacznę oglądać jakis nowy serial i mi sie spodoba, to telewizja podejmuje decyzję o nie kontynułowaniu serii ... :-( Bardzobym chciała, żeby nakrecono kolejna serię.

    Co do aktorów - Anna Grycewicz - super rola. Pamietam ją z odcinków Na Wspólnej. Niesądziłam, ze jest aż tak dobra aktorką.
    A co Cezarego Łukaszewicza - jakos nigdy nie zwracałam na niego uwagi, aż to tego serialu ...
    W ogóle super dobrali aktorów do gółwnych ról Grycewicz+Łukaszewicz.
    Linda w tym serialu nie jest dla Mnie gółwna gwiazdą.
  • ~eM
    (2012-12-11 08:28)
    do VX czytanie ze zrozumieniem się kłania...
  • ~DOOGAS
    (2012-12-10 18:00)
    Serial za mądry i poważny, amotarzy "misyjnych" seriali TVP typu "M jak..." nie załapali takiej treści. Podobnie było kilka lat temu z doskonałą polsatowską "Ekipą". Jeżeli będziemy kierować się tylko oglądalnością to zostaniemy jedynie z debilnymi szołami na zachodniej licencji z wrzeszczącymi dżinglami, smsami i wyjącą na zawołanie publicznością , bo to zachodnie i cool
  • ~xm3
    (2012-12-11 08:43)
    Bardzo dobre kino, skąd oni biorą te sondarze.
  • ~bolewiczok
    (2012-12-11 08:43)
    To nie serial dla cymbałów,trzeba na nim trochę myśleć. Dostrzec nie tylko sztywną literę prawa ale też ludzką przyzwoitość. Wychowani na debilnych programach TV wielu nie może ogarnąć intelektualnie tego serialu.
  • ~opolanka
    (2012-12-11 08:54)
    bardzo dobry serial tylko godzina emisji do bani