"Paradoks" okazał się klapą. Linda nie przyciągnął widzów

Kryminalny serial TVP2 "Paradoks" okazał się porażką stacji. Produkcja, która zadebiutowała na antenie jesienią, gromadziła przed ekranem zaledwie 1,12 mln widzów.

wróć do artykułu
  • ~tg64
    (2012-12-10 10:04)
    No bo lepiej oglądać M jak milosc czy inne g...
  • ~Kasia
    (2012-12-10 10:23)
    Przeciez to calkiem fajny serial. Na tle tasiemcowej papki naprawde wypadl niezle. Mnie wciagnal i mialam nadzieje na kolejny sezon.
  • ~parker
    (2012-12-10 10:53)
    Pod pretekstem oglądalności utną go jak swego czasu Glinę, który zrobił się niewygodny ideowo, ale to tylko TV publiczna. Może tak badanie odnośnie pory emisji tego serialu, która w głównej mierze odbiła się na oglądalności.
  • ~jaga
    (2012-12-10 10:57)
    MNie się też podobał. Przestałam dawno oglądać "M jak miłość" , potem "Barwy szczęścia". Proszę o ciąg dalszy.
  • ~mormon
    (2012-12-10 11:07)
    Bardzo dobry serial :)
  • ~Linia
    (2012-12-10 11:37)
    Bardzo dobry film !!!
  • ~Adam S.
    (2012-12-10 11:59)
    Serial Paradoks jak i jego poprzednik Ratownicy to jedne z najlepszych seriali jakie powstały w Polsce. Są o prawdziwym życiu, inteligentne, mądre. Mają smaczki, klimat i przygodę. Atmosferę. Dobrą muzykę. Świetne zdjęcia, oczywiście w HD. Problemem dobrych seriali dziś jest to że coraz trudniej o inteligentnego widza który to wszystko doceni i zrozumie przekaz. Niestety ale większość woli nudne telenowele papki tylko o miłości. Szkoda, bo to pewnie będzie kolejny serial który nie doczeka się kontynuacji.
  • ~min
    (2012-12-10 12:26)
    jeden z nielicznych dobrych polskich produkcji telewizyjnych
  • ~gg
    (2012-12-10 12:43)
    dobry,więc i widownia mała.Jakby zrobili jakąś szmirę,mieliby wysoką oglądalność.A serial naprawdę w dechę.
  • ~Tomi
    (2012-12-10 12:49)
    Jak zwykle informacja po to ,żeby skompromitować konkurencyjna stację . To sprawka TVN . Tylko ta stacja produkuje najlepsze seriale (w ich mniemaniu) . Stcja TVN manipuluje i dziwne ,że nawet nie zauważa swoich milionowych powtórek: SZklana Pułapka czy Zabójcza broń
  • ~Alicja
    (2012-12-10 13:17)
    jestem za dalszym ciągiem, serial wcale nie jest gorszy od zachodnich produkcji, możemy nie mieć kompleksów, Linda świetny, Grycewicz mogłaby trochę szybciej działać, ale jest okey
  • ~Kasia
    (2012-12-10 13:25)
    A mnie się serial bardzo podobał, zmuszał do myslenia i glądania całego odcinaka i całego cyklu to nie tak jak obecnie seriale badziewie mozna odpuscic kilka odcinków i tak nie straci sie głównego watku. Ten trzyma w napięciu świetnie nakręcony czekam na ciag dalszy i nieco wczesniejsza godzinę emisji 20 30 np ?
  • ~eM
    (2012-12-10 13:53)
    Nie mam telewizora od kilku lat. Był to pierwszy serial, który oglądałem od kilku lat regularnie w internecie. Serial zarekomendowali mi znajomi, ja zarekomendowałem innym. Wszyscy, którzy oglądali Paradoks mówią, że był ciekawy. Nie rozumiem więc skąd te głosy o porażce.
  • ~Ewa
    (2012-12-10 13:54)
    Tak,dobry,bo nie jest prosty i naiwny jak inne,dlatego mniejsza oglądalność,o ile to prawda.
  • ~observ
    (2012-12-10 13:55)
    tępawe POspólstwo woli taniec z glistami oglądać bo nie trzeba przy tym myśleć ?
  • ~max
    (2012-12-10 14:00)
    Tak to jest. Film nie jest łatwy prosty i przyjemny ale jest świetny i niesamowicie klimatyczny. Niestety polegnie w starciu z takimi gniotami jak np. komisarz Alex.
  • ~ewak
    (2012-12-10 14:09)
    Bardzo dobry film przedstawiony w sposób nietuzinkowy, szkoda że ludzie wolą głupie telenowele, alt to telewizje tak wychowały widzów.
  • ~Borsuk
    (2012-12-10 14:12)
    Fantastyczny serial, niewiele odbiegający od poziomu światowego. Można by z powodzeniem sprzedać go zagranicę. Kiedyś A. Holland powiedziała w wywiadzie w radiu, ze w USA, uważa się, że gdy ambitny serial osiąga widownię 600 tys. widzów to odniósł sukces. Ile widzów potrzeba w Polsce, żeby stwierdzić że jest sukces?
  • ~Janusz
    (2012-12-10 14:26)
    Bondowi dla podniesienia oglądalności dają ekstra laski. Lindzie dano jakiegoś kocmołucha, która ciągle żuje gumę.
  • ~paula
    (2012-12-10 15:00)
    a mi się podobał!!! i wielu moim znajomym także więc dziwi mnie taka ocena tego serialu, chyba że komuś na tym zależy, by nie nakręcić dalszego ciągu tylko zamiast tego dać kaskę na zrobienie jakiegoś kolejnego bajkowego gniotka...swoją drogą skończył się Czas honoru, skończył Paradoks i nie ma już żadnego ciekawego serialu na publicznej, a szkoda takich produkcji czy też np Gliny, który też był interesujący...

Może zainteresować Cię też: