"Paradoks" okazał się klapą. Linda nie przyciągnął widzów

Kryminalny serial TVP2 "Paradoks" okazał się porażką stacji. Produkcja, która zadebiutowała na antenie jesienią, gromadziła przed ekranem zaledwie 1,12 mln widzów.

wróć do artykułu
  • ~Tomek 56
    (2012-12-28 17:53)
    Świetny serial. Czekam na kolejne odcinki.
  • ~vitek
    (2012-12-18 13:26)
    Jak ktoś ogląda tylko Tańcz na lodzie i temu podobne programy TVNu to tem film będzie kiczem. Ten serial jest świetny- wciąga akcją i trzeba trochę pomyśleć. Bardzo dobrze zrobiony serial TVP. Mam nadzieję, że będą dalsze odcinki. Precz z TVN !!!
  • ~KkkkM
    (2012-12-13 17:43)
    Uważam że znakomity serial!!! CZEKAM NA DRUGI SEZON!!!
  • ~Zed
    (2012-12-12 20:18)
    niestety polska tępieje na styl zachodu. coraz więcej debilizmu w tv bo na to jest popyt. banda idiotów cieszy się na widok ferdka. k.!!! szkoda kasy na kacwawę i tego typu szmiry
  • ~Ędward
    (2012-12-11 18:17)
    świetny serial, super pomysł ... moje jedyne uwagi tylko w kierunku muzyki...acz po jakimś czasie też się przyzwyczaiłem...po prostu brakowało mi czegoś w tym by i ucho się przekonało... bardzo dobry, nietuzinkowy, zdecydowanie wykraczający poza powszechnie przyjęty standard ojców Mateuszów ( choć nie mówię akurat tu,że to zły serial) Alexów czy głupot w stylu produkcji innych stacji... szkoda,że nie kontynuuje się pomysłów Gliny, czy Pitbula... świetna kreacja Aktora grającego Proroka... to po prostu majstersztyk:) reklamówka, teczka... po prostu żywcem człowiek wyciągnięty z prokuratury...
  • ~Rysio z Klanu
    (2012-12-11 09:01)
    sondaż z Du9y wzięty. bardzo fajny serial - choć do Gliny może trochę zabrakło.
  • ~opolanka
    (2012-12-11 08:54)
    bardzo dobry serial tylko godzina emisji do bani
  • ~bolewiczok
    (2012-12-11 08:43)
    To nie serial dla cymbałów,trzeba na nim trochę myśleć. Dostrzec nie tylko sztywną literę prawa ale też ludzką przyzwoitość. Wychowani na debilnych programach TV wielu nie może ogarnąć intelektualnie tego serialu.
  • ~xm3
    (2012-12-11 08:43)
    Bardzo dobre kino, skąd oni biorą te sondarze.
  • ~aglo7
    (2012-12-11 08:39)
    Ja też oglądałam Paradoks. Bardzo dobry serial. Zawsze jak zacznę oglądać jakis nowy serial i mi sie spodoba, to telewizja podejmuje decyzję o nie kontynułowaniu serii ... :-( Bardzobym chciała, żeby nakrecono kolejna serię.

    Co do aktorów - Anna Grycewicz - super rola. Pamietam ją z odcinków Na Wspólnej. Niesądziłam, ze jest aż tak dobra aktorką.
    A co Cezarego Łukaszewicza - jakos nigdy nie zwracałam na niego uwagi, aż to tego serialu ...
    W ogóle super dobrali aktorów do gółwnych ról Grycewicz+Łukaszewicz.
    Linda w tym serialu nie jest dla Mnie gółwna gwiazdą.
  • ~eM
    (2012-12-11 08:28)
    do VX czytanie ze zrozumieniem się kłania...
  • ~Wojtek z Chomiczówki
    (2012-12-11 05:08)
    Bardzo dobry serial. Brakuje ciut "błysku" reżyserskiego, ale koncepcja formy jest super. Mógłby być też trochę "lżejszy". Myślę, że b. dużo ekipa się nauczyła przy tej realizacji i druga seria będzie zdecydowanie lepsza. Bardzo fajnie pokazana jest treść za pomocą samych wyrazów twarzy i wzroku.
    Jestem za.
  • ~gość
    (2012-12-10 23:22)
    oj same pochwały aż wieżyc się nie chce że taki świetny serial jak serial obsada nieciekawa Oprócz Lindy nikt specjalny.
  • ~caly internet
    (2012-12-10 23:18)
    linda to juz kwas !
  • ~yeti
    (2012-12-10 21:08)
    Dość możliwy serial, ale dla myślących. A tych coraz mniej.
  • ~VX
    (2012-12-10 20:38)
    Niejaki "eM" o godz.13.53 pisze: "Nie mam telewizora od kilku lat. Był to pierwszy serial, który oglądałem od kilku lat regularnie w internecie". Dla mnie bomba! Serial zadebiutował 3 miesiące temu, a tu ktoś ogląda go od kilku lat w internecie, a więc na na kilka lat przed powstaniem. Dla mnie rewelacja! Czy ktoś wie, gdzie są takie czarodziejskie witryny internetowe?
  • ~Robson
    (2012-12-10 20:14)
    Klapa i to ta od sedesu to spadła tym co krytykują na ... welll .
  • ~waldi
    (2012-12-10 20:12)
    Świetny serial kryminalny. Wreszcie coś z pomysłem. Czekam na II serię
  • ~Bubu
    (2012-12-10 20:11)
    Po prostu świetny serial a B Linda taki Frantz po przejściach SUPER ! ! ! Chce 2 sezon ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
  • ~Bodek
    (2012-12-10 19:57)
    Najlepszy polski serial kryminalny od czasu "Gliny". Jego niski poziom oględalnosci w stosunku do innych BAMBUSOWYCH produkcji jest zastraszający. Świadczy bowiem, że nasza widownia woli "Bitwę na Głosy" i inne twory dla myślących mniej. Groza