W produkcji zobaczymy takie gwiazdy, jak Magdalena Cielecka, Janusz Gajos, Łukasz Simlat, Ilona Ostrowska, Julia Kijowska oraz debiutujący Stanisław Cywka. Postać superwizorki głównego bohatera ponownie zagra Krystyna Janda.

Reklama

Najważniejsze pytania zadajemy sami sobie, raczej w samotności i często pozostają to pytania bez odpowiedzi - mówi o serialu Gajos. - Dlatego wielu ludzi postanawia "zanieść" swoje troski do innego człowieka, tak jak to robi grany przeze mnie bohater. Praca nad rolą Gustawa mnie samego skłaniała do bardzo ciekawych osobistych refleksji.

Ten serial jest oparty głównie na aktorstwie. Wielką rzecz można zagrać wyłącznie przeniesieniem wzroku, a to dla aktora prawdziwa przyjemność i rzadkość - dodaje Krystyna Janda.

Pracę nad drugim sezonem "Bez tajemnic" powierzono trzem reżyserom - Annie Kazejak, Jackowi Borcuchowi oraz Markowi Lechkiemu. Każdy z nich realizował wątek wybranych bohaterów. Produkcja składa się z 35 odcinków. Z okazji premiery telewizja odkoduje pierwsze pięć odcinków w HBO GO i HBO OD (od 12 listopada na miesiąc). Na antenie odkodowane odcinki będzie można zobaczyć w niedzielę, 18 listopada o godz. 20. w HBO2.

megafon.pl