Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Cielecka i Gajos u psychoterapeuty w 2. sezonie "Bez tajemnic"

12 października 2012, 15:55
Do obsady Bez tajemnic dołączyli nowi aktorzy: Janusz Gajos, Danuta Stenka, Magdalena Cielecka, Julia Kijowska oraz Stanisław Cywka. Na ekranie ponownie będzie można zobaczyć Jerzego Radziwiłowicza i Krystynę Jandę w rolach psychoterapeutów oraz Ilonę Ostrowską i Łukasz Simlata, tym razem jako rodziców, którzy towarzyszą terapii swojego dziesięcioletniego syna.
Do obsady Bez tajemnic dołączyli nowi aktorzy: Janusz Gajos, Danuta Stenka, Magdalena Cielecka, Julia Kijowska oraz Stanisław Cywka. Na ekranie ponownie będzie można zobaczyć Jerzego Radziwiłowicza i Krystynę Jandę w rolach psychoterapeutów oraz Ilonę Ostrowską i Łukasz Simlata, tym razem jako rodziców, którzy towarzyszą terapii swojego dziesięcioletniego syna. / HBO
Premiera drugiego sezonu serialu HBO "Bez tajemnic" odbędzie się w poniedziałek, 12 listopada. Widzowie będą mogli śledzić dalsze losy psychoterapeuty Andrzeja Wolskiego, w tej roli ponownie Jerzy Radziwiłowicz, oraz jego nowych pacjentów .
Reklama
Reklama
Tematy:
Magdalena Cielecka Bez tajemnic Janusz Gajos serial KrystyJanda Jerzy Radziwiłowicz HBO

Powiązane

Reklama

Komentarze(3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • kura domowa
  2012-10-12 17:43:35
  cyelecka dwugłowa wygląda strasznie!!!
  0
 • EWA KOBY
  2012-11-03 20:34:14
  PSYCHODELIKI MYSLELI ZE MAJA SYSTEMWWW YSZLA DERYLKA GLUPOTY
  0
 • wymagający widz
  2012-11-19 23:25:59
  Pierwsza część (tzw. sezon) była znacznie lepiej i staranniej zrealizowana! Postsynchrony w tych warunkach psują efekt dramaturgiczny. Kiedy dokładnie widać twarz i usta aktora, to "dołożony" Iogłos brzmi nienaturalnie, sytuacja sprawia wrażenie sztuczności. Trudno wczuć się w atmosferę sesji terapeutycznej - nie można zapomnieć, że to tylko film, nieudolnie naśladujący rzeczywistość.
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama