Potwierdzam odejście z serialu "M jak miłość". Dziękuję wszystkim za dwanaście lat bycia moją drugą rodziną, kolegom z planu, ekipie oraz Producentom, którzy dali mi szanse zagrania Małgosi Mostowiak. Pani Ilonie Łepkowskiej za stworzenie postaci tak innej ode mnie samej, Panu Tadeuszowi Lampce za zaufanie. Widzom, którzy są wierni rodzinie Mostowiaków od ponad dwunastu lat. Przede mną nowe role i mam nadzieję, że będziecie ze mną tak jak do tej pory byliście i nadal jesteście z serialem "M jak miłość". Dziękuję - napisała Joanna Koroniewska w specjalnym oświadczeniu potwierdzającym jej odejście z telenoweli.

Jak podaje interia.pl, producenci "M jak miłość", natychmiast po tym, jak dowiedzieli się o decyzji aktorki, rozpoczęli poszukiwania jej następczyni. Wszystko wskazuje na to, że będzie nią Joanna Osyda, znana widzom z serialu "Majka".

Po obejrzeniu materiału z castingu od razu wiedzieliśmy, że to właśnie Joanna Osyda powinna zostać nową Mostowiaczką. Po prostu była najlepsza i rzuciła nas na kolana. Idealnie wcieliła się w swoją nową postać. Cieszymy się na dalszą współpracę i wiele sobie po niej obiecujemy. - informuje Karolina Baranowska, PR Manager serialu "M jak miłość"

Jak informuje interia.pl, Joanna Osyda podpisała kilkuletni kontrakt z produkcją "M jak miłość". Produkcja nie ujawnia jednak, kiedy i w jaki sposób nowa aktorka zostanie wprowadzona do serialu.