David Beckham, po paru miesiącach negocjacji, zgodził się na występ w komediodramacie "Go On", opowiadającym historię dziennikarza sportowego (w tej roli gwiazdor serialu "Przyjaciele" Matthew Perry), który po stracie żony w wypadku samochodowym, poddaje się terapii, mającej na celu przywrócić jego życiu dawny ład. Udział Beckhama jest już przesądzony, ale producenci "Go On" nie podają do wiadomości żadnych szczegółów dotyczących jego roli. Wiadomo jedynie, że piłkarz zagra samego siebie.

Reklama

Odtwórca głównej roli, Matthew Perry, w przeciwieństwie do postaci Chandlera Binga z serialu "Przyjaciele", którego grał przez 10 lat, jest wielkim fanem sportu. Perry przygotował nawet krótką listę sportowców, których chętnie gościłby na planie swojego obecnego serialu. Marzę o współpracy z ikoną hokeja, Waynem Gretzkym - wyznał aktor zapytany o pierwsze miejsce w jego zestawieniu.

Pewnym jest udział gwiazdora kortów tenisowych, Jimmy'ego Connorsa, który miał już okazję wystąpić u boku Matthew Perry'ego w 2011 r. Wówczas panowie zagrali wspólnie w wakacyjnym serialu "Mr Sunshine", w którym Perry odtwarzał rolę menadżera sportowego.

Serial "Go On" wyświetlany jest w Polsce na kanale nSeriale.