W trzeciej serii Tomek (Maciej Musiał) zacznie poświęcać coraz więcej czasu swojej dziewczynie Magdzie (Olga Kalicka), ale przede wszystkim będzie zdawał egzamin na prawo jazdy. Zanim je otrzyma, poprosi ojca o kilka próbnych przejażdżek samochodem Boskich.

Reklama

Kuba (Adam Zdrójkowski) zostanie przeniesiony do prywatnej szkoły, co nie spodoba się jego braciom. Już pierwszego dnia wszyscy nauczyciele będą wiedzieli, kim jest Jakub Boski... Kuba postanowi także założyć zespół muzyczny i za wszelką cenę będzie chciał wydać płytę.

Także u najmłodszego z braci - Kacpra (Mateusz Pawłowski) będzie działo się wiele. Jako że jego bracia są już "prawie dorośli" on także będzie domagał się "dorosłego traktowania". Poza tym Kacperek przeżyje swój pierwszy prawdziwy pocałunek...

A co u rodziców? Otóż oboje będą próbowali sprostać sytuacji. Natalia (Małgorzata Kożuchowska) będzie musiała poradzić sobie z matczyną zazdrością i znieść coraz częstsze wizyty Magdy. Postanowi też pozmieniać coś w swoim życiu zaczynając od małego remontu... Salon Boskich zmieni kolor z czerwonego na grafitowy.

Z kolei Ludwik (Tomasz Karolak) nie będzie miał nic przeciwko zwiększaniu się liczby kobiet w ich mieszkaniu. Zacznie także gotować, choć skutek jego kulinarnych wojaży, nie będzie zachwycał rodzinki... Ludwik rozpocznie także karierę, jako trener hokeja. Od tej pory będzie musiał pogodzić rosnącą liczbę obowiązków z byciem troskliwym i cierpliwym ojcem.

Reklama

Nie jest łatwo ogarnąć taki dom i obowiązki zawodowe, a jednocześnie być kochającą matką. Myślę, że każda matka to potwierdzi. Jednak oglądając ten serial mam absolutne wrażenie, jakbym to ja była tą prawdziwą matką - powiedziała na konferencji prasowej Małgorzata Kożuchowska i dodała, że bardzo lubi pracować na planie tego serialu.

Zadowolenie z pracy na planie "rodzinki.pl" wyraził także Tomasz Karolak. Ostatnio, będąc na planach także innych seriali, wysnułem teorię, że "rodzinka" jest nagrodą. Ten scenariusz jest bardzo dobry, realizujemy ten serial szybko i sprawnie, bez zbędnego dorabiania ideologii do tego, co robimy. Staramy się dobrze wykonywać swoją pracę - powiedział Tomasz Karolak.

W obsadzie nowej serii, oprócz głównych bohaterów, zobaczymy także Agatę Kuleszę, Jacka Braciaka, a także Krystynę Tkacz oraz Emilię Dankwę.

Twórcy zapowiadają, że w planach jest czwarta seria popularnego serialu.

Odcinki trzeciej serii "rodzinki.pl" zmieniają datę emisji. Od tej pory będzie można oglądać ten serial w piątki. Pierwsze dwa odcinki - już 7 września na antenie TVP 2.

TVP / Wojtek Radwanski