Serial "Rodzinka.pl" realizowany jest od trzech lat. Dotychczasowe edycje cieszyły się niezmiennym zainteresowaniem widzów. Każdy sezon miał swój motyw przewodni, w czwartej serii będzie nim sport.

Reklama

Twórcy serialu zaprosili do współpracy największych sportowych mistrzów w Polsce: Sylwia Gruchała, Otylia Jędrzejczak, Mariusz Czerkawski, Adam Wójcik, Tomasz Majewski i Maja Włoszczowska wcielą się w sportowych nauczycieli młodych Boskich.

TVP

Sportowcy, którzy są znani z poważnych min podczas zawodów, biorą tutaj udział w scenkach komediowych. Ich inteligencja i poczucie humoru idzie w parze z mistrzostwem. Nie dawali się długo namawiać, żeby po prostu pośmiać się z siebie. To jest największa wartość tych krótkich scenek - powiedział na środowej konferencji Tomasz Karolak, który wciela się w głowę rodziny - Ludwika Boskiego.

W czwartym sezonie synowie Natalii i Ludwika zajmą się różnymi dziedzinami sportu. Najmłodszy - Kacper będzie trenował hokeja pod okiem Mariusza Czerkawskiego, który w serialu zagra także sędziego sportowego.

Rodzice zapiszą Kacpra także na treningi halowej piłki nożnej. W rolę trenera wcieli się jeden z najbardziej znanych polskich piłkarzy, jednak twórcy nie chcą jeszcze zdradzić jego nazwiska. W tym wątku Ludwik Boski będzie pełnił rolę asystenta trenera.

"Średni" syn - Kuba rozpocznie treningi koszykówki. W poznaniu tajników tego sportu pomoże mu Adam Wójcik i jego synowie.

Najstarszy syn Boskich, Tomek, nie za dużo będzie myślał o sporcie, choć rodzice nie pozwolą mu próżnować. Cała rodzinka będzie m.in. nurkować z Otylią Jędrzejczak.

Tomek jednak nie będzie poświęcał zbyt wiele czasu rodzinie. Zajmie się swoim "dorastaniem", czyli imprezami, jeżdżeniem samochodem oraz pracą w barze. Jego związek z Magdą rozkwitnie, choć nie ominie ich mały kryzys...

Młodsi bracia także znajdą sympatie. Tak, więc w domu Boskich często będą się pojawiać Zosia, Agata i Magda oraz kumple młodych Boskich: Filip, Bolo i Maciek.

W głównych rolach, oprócz Karolaka, jak ponownie wystąpią: Małgorzata Kożuchowska, Adam Zdrójkowski, Maciej Musiał i Mateusz Pawłowski.