"Pamiętnik z wakacji" to serial z gatunku docu-soap opowiadający o Polakach spędzających wakacje w śródziemnomorskich kurortach. W produkcji występowali aktorzy amatorzy. To właśnie w "Pamiętnikach z wakacji" pojawił się "mięsny jeż", który stał się hitem internetu. Jesienią serial jednak nie powróci na antenę, oto, jak decyzję stacji Polsat tłumaczy jej dyrektor programowa, Nina Terentiew:

Reklama

"Pamiętniki z wakacji" miały bardzo dobrą oglądalność, nie mówię, że już nigdy nie wrócą do Polsatu, ale w tym sezonie pokażemy coś innego - powiedziała Terentiew w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl

Produkcja, która zastąpi "Pamiętniki z wakacji" nosi nazwę "Niemożliwe? A jednak" i również zalicza się do gatunku telenoweli dokumentalnej. Serial będzie opowiadała o niesamowitych historiach, które choć wydają się być mało prawdopodobne, naprawdę przytrafiają się ludziom.

Czy nowy serial zdobędzie taką popularność, jak jego poprzednik? Jeśli wylansuje przebój na miarę "mięsnego jeża", z pewnością stanie się hitem.

http://youtu.be/f8oR8-dQFjE