Do Kazimierza aktorzy i twórcy "Paradoksu" przyjadą bezpośrednio z Łodzi, gdzie trwają zdjęcia do serialu. Podczas spotkania podzielą się swoimi wrażeniami z planu, opowiedzą o kulisach produkcji, scenariuszu, bohaterach oraz założeniach reżyserskich.

Reklama

Goście festiwalu będą też mieli okazję zobaczyć efekty ich pracy. To właśnie podczas sobotniego spotkania na festiwalu "Dwa Brzegi" – po raz pierwszy – zaprezentowane zostaną wybrane sceny z "Paradoksu". Nie zabraknie także reportażu z planu i kilku filmowych niespodzianek.

"Paradoks" to pod wieloma względami wyjątkowa produkcja. Na jej unikalny charakter pracuje doborowa obsada i znakomici, wielokrotnie nagradzani twórcy (m.in. Borys Lankosz, Greg Zgliński, Igor Brejdygant). „Paradoks” to także wielowątkowa fabuła, poruszająca kwestie indywidualnie pojmowanej sprawiedliwości oraz moralności, a także wyrafinowana stylistyka. Filmowa forma, dopracowana warstwa wizualna, dbałość o szczegóły – wszystko to składa się na wyjątkowy klimat i swoistą nastrojowość „Paradoksu”. - pisze o swoim najnowszym projekcie TVP

Spotkanie z twórcami „Paradoksu” odbędzie się w sobotę, 28 lipca o godz. 14.00 w Cafe KOCHAM KINO w Kazimierzu Dolnym.