Twórcy seriali od dawna mówią jawnie o tym, że gorące nazwisko w obsadzie daje większą oglądalność. Z tego też powodu, do wielu produkcji angażuje się niekoniecznie dobrych aktorów, a raczej celebrytów, którzy przyciągną przed ekrany większą publiczność i dadzą serialowi medialny rozgłos.

Reklama

I choć nikt nie twierdzi, że Łukasz Nowicki jest złym aktorem, to właśnie medialna wrzawa wokół jego rozwodu, a nie talent aktorski, wpłynęła na zainteresowanie producentów jego osobą.

Jego rozwód z Haliną Mlynkową to jeden z najgorętszych medialnych tematów ostatnich tygodni. Ta popularność przełoży się na kolejne role? / Michał Pieściuk / newspix.pl

Nowicki wciela się w "Prawie Agaty" w postać Maćka, ukochanego głównej bohaterki (Agnieszka Dygant) ze szkolnej ławki, który będzie znów walczył o jej serce.

Jak udało się dowiedzieć Faktowi, wkrótce jego wątek zostanie znacznie rozwinięty. Wszystko to w drugiem sezonie serialu, do którego zdjęcia ruszają lada dzień.

Mamy świadomość, że to teraz gorące nazwisko, więc zależy nam, żeby powiększyć mu rolę i mieć go na stałe w naszej produkcji. To wątek, który na pewno się będzie rozwijał – potwierdziła osoba z produkcji serialu.

>>>Czytaj także: Adamczyk i Rozz ratują małżeństwo