Kiedy w noworoczny wieczór Ike Evans bawi się na przyjęciu w swoim luksusowym hotelu Miramar Playa, władzę w Hawanie przejmują rewolucjoniści Fidela Castro. W hotelu widywani są członkowie rodziny Kennedych, mafiozi i agenci CIA. To bardzo burzliwe lata w historii Miami. Ike ma wielkie marzenia, ale wszystko ma swoją cenę.

Reklama
HBO / Craig Blankenhorn

Aby sfinansować realizację życiowych marzeń, Ike zawarł pakt z szefem mafii, Benem Diamondem o przydomku “Rzeźnik”. Jego żona Vera, dawna tancerka rewiowa, oraz trójka ich dzieci uważają Ike’a za człowieka honoru. Jednak prowadzone przez niego życie jest jedynie fasadą. Nic w hotelu Miramar Playa nie jest takie, jak się wydaje. W świetle dnia hotelowych gości zabawiają skaczący do basenu klowni, a instruktorzy zapraszają na lekcje tańca. W nocy luksusowe prostytutki spotykają się z ojcami rodzin w nadmorskich kabinach, a szemrane towarzystwo i policjanci zbierają się wspólnie, by oglądać występy legendarnych piosenkarzy, muzyków i komików.

W serialu wyprodukowanym przez Starz występują: Jeffrey Dean Morgan (Watchmen Strażnicy, serial Chirurdzy), Olga Kurylenko (007 Quantum of Solace, Max Payne) i Danny Huston (Królestwo, X-Men Geneza: Wolverine). Twórcą "Miasta cudów" jest Mitch Glazer (Rekrut, Wigilijny show), który dorastał w latach 50-tych w Miami Beach. Producentami serialu są Geyer Kosinski (Oszukana), Ed Bianchi (Deadwood) oraz nagrodzony Emmy Dwayne Shattuck (Mad Men).