Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

11-letnia Edyta Herbuś w tańcu z Tomkiem Barańskim: Byłam po raz pierwszy zakochana, nie tylko w tańcu [FOTO]

19 września 2018, 16:25
Jurorka „World of Dance Polska” – nowego tanecznego show Polsatu swoją taneczną karierę rozpoczynała na początku lat 90. Później przyszedł czas na sukcesy Mistrzostwa Polski i Puchary Polski, po które sięgała w formacji tanecznej czy zwycięstwo w Eurowizji. Dziś z powodzeniem łączy miłość do tańca z aktorstwem. A jak to się zaczęło?
Jurorka „World of Dance Polska” – nowego tanecznego show Polsatu swoją taneczną karierę rozpoczynała na początku lat 90. Później przyszedł czas na sukcesy Mistrzostwa Polski i Puchary Polski, po które sięgała w formacji tanecznej czy zwycięstwo w Eurowizji. Dziś z powodzeniem łączy miłość do tańca z aktorstwem. A jak to się zaczęło? / AKPA
Edytę Herbuś i Tomasza Barańskiego łączy wspólna historia taneczna, która zaczęła się, gdy oboje mieli zaledwie po 11 lat. Zobaczcie urocze zdjęcia tej pary z jednego z pierwszych obozów tanecznych.
Reklama
Reklama
Tematy:
taniec towarzyski Edyta Herbuś Tomasz Barański obóz taneczny para

Powiązane

Reklama

Komentarze(2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • 67
  2018-09-21 11:32:08
  co to za szajs?
  0
 • fre
  2018-09-20 21:15:01
  wtf?
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama