Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Kamilla Baar w końcu pokazała nowego partnera. FOTO

2 grudnia 2014, 08:34
Baar i Piotr Kochański po raz pierwszy pojawili się razem podczas wczorajszej premiery filmu "Ciało obce".
Baar i Piotr Kochański po raz pierwszy pojawili się razem podczas wczorajszej premiery filmu "Ciało obce". / AKPA
Pół roku temu, Kamilla Baar potwierdziła swoje rozstanie z ojcem swojego dziecka, Wojciechem Błachem. W mediach błyskawicznie pojawiły się plotki na temat nowego romansu aktorki. W końcu gwiazda postanowiła pokazać światu swojego nowego ukochanego.
Reklama
Reklama
Tematy:
aktorka Piotr Kochański Kamilla Baar adwokat Partner
Reklama

Komentarze (4)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • Genitaliusz
  2014-12-26 10:18
  A co z małżonkiem ?
  0
  zgłoś
 • a
  2014-12-07 07:38
  Kamila podpowiedz swojemu beau by sobie zafundowal strzyzenie.
  0
  zgłoś
 • filip
  2014-12-02 20:44
  Czy nie zauważacie tego, że pod koniec lat 90' powstała w naszym kraju i nie tylko, nowa grupa społeczna. Nazywa sie ona "celebryci". Teraz tak wygląda układ grup społecznych, na pewno w Polsce; olbrzymia grupa ludzi naprawdę ubogich, potem nie mniejsza a nawet wieksza grupa ludzi biednych, następnie wspominani wcześniej celebryci, potem, w skrόcie, są bogaci i bardzo bogaci, ogόlnie politycy. Celebryci zostali stworzeni przez politykόw i na potrzeby politykόw, po to aby dzięki właśnie nim, celebrytom, było można pokazać, oczywiście sfabrykowaną prawdę o sytuacji w kraju. Większość z Nas, znajdujących się w dwόch pierwszych najbiedniejszych grupach, nie zdaje sobie nawet sprawy z tego, że utrzymuje, płacąc coraz wyższe podatki, właśnie grupę tych trutni, zwanych celebrytami. Można ich zobaczyć wszędzie; na wszystkich kanałach polskiej telewizji, we wszystkich tabloidach itp. Byliśmy bardzo głupi, że pozwoliliśmy na stworzenie tej grupy, przypomnę celebrytόw, oni żyją, na naprawdę wysokim poziomie, mają nas malutkich głęboko w czterech literach, żyja tak jak żyja tylko i wyłącznie dzięki nam i naszej pracy, sa trutniami. Nic w tym dziwnego, że rząd, na razie nie mόwi o tym, ale bedziemy musieli już nie długo, pogodzić sie z tym, że w niedługim czasie, bogaci i bardzo bogaci dojdą do wniosku, że ta utworzona przez nich grupa społeczna żąda przeznaczania na jej istnienie coraz większych nakładόw pieniężnych, a im rządzącym szkoda puli z naszych pieniędzy, którą musieliby przeznaczyć na dofinansowanie realizacji potrzeb celebrytow, wiec jeśli oni, celebryci, są tak kochani przez nas, ogłupiony, ubogi narόd, to trzeba ten narόd jeszcze bardziej docisnąć do muru. Przecieć i tak zadziała to w ten sposόb, że wszystko co będziemy mogli zobaczyć w TV, będzie wyreżyserowane tak żebyśmy my (olbrzymia większość społeczeństwa) myśleli, że to z nami nie jest dobrze i to my musimy być jacyś wadliwi skoro nie możemy, nie chcemy poddać sie temu syfowi, ktόry jest teraz przedstawiany jako wzόr, właśnie przez tę grupę.
  Może wreście pora żeby się zastanowić, w którą stronę naprawdę chcemy iść?
  0
  zgłoś
 • sp
  2014-12-02 17:49
  Piszcie o czymś choć trochę interesującym.
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama