Reklama
Warszawa
Reklama

Marina i Szczęsny razem na festiwalu. Jednak para?

4 lipca 2013, 12:49
AKPA
Piłkarz Wojciech Szczęsny i piosenkarka Marina Łuczenko zostali przyłapani na wspólnej zabawie podczas trwającego właśnie Opener Festivalu. Jako para prezentują się świetnie. Czy naprawdę łączy ich coś więcej, czy też jest to tylko sprytnie przemyślana kampania pr-owa? Zobaczcie zdjęcia i oceńcie sami.
Reklama
Reklama
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Powiązane

Reklama
Reklama

Komentarze(5)

Pokaż:

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • koziołek
  2013-12-23 20:30:35
  sportowcy nie pala podobno
  0
 • nieszczęsna
  2013-07-08 04:35:34
  burak odporny na wiedzę
  0
 • Z papierosem
  2013-07-04 13:00:51
  o nieszczesny,tragiczny gostek.
  0
 • luk1407
  2013-07-04 13:53:33
  FAŁSZYWY PROROK przejmie teraz Siedzibę w RZYMIE niedziela, 17 lutego 2013, godz. 19.00 Moja wielce umiłowana córko, jak przepowiedziane, cały świat teraz ujrzy SCHIZMĘ w łonie Kościoła Katolickiego, stając się jej świadkiem. Odejście Mojego wielce umiłowanego Świętego Namiestnika, Papieża BENEDYKTA XVI, oznacza początek KOŃCA. Ja, poprzez ciebie, Mojego wybranego proroka, przez ponad dwa lata próbowałem przygotować Mój Kościół na to smutne wydarzenie. ELITA MASOŃSKA przechwyciła kontrolę nad Moim Kościołem i będą oni narzucać katolikom najbardziej nikczemne oszustwo. Klucze Rzymu znajdują się obecnie w Moich Rękach, a zostały Mi one przekazane przez Mojego Ojca. Będę kierował Moimi wyznawcami, tak aby Prawda mogła zostać zachowana oraz aby Moje Święte Słowo pozostało nienaruszone. FAŁSZYWY PROROK przejmie teraz Siedzibę w Rzymie, a Moje Słowo, tak samo jak to stało się podczas Mojego Życia na ziemi — zostanie potraktowane jak herezja. Kiedy tylko oszustwo to zostanie przedstawione światu — jak gdyby ta nowa władza reprezentowała PRAWDĘ — nie ulegaj złudzeniu, Moja córko, będziesz bowiem straszliwie cierpieć w Moje Święte Imię, tak samo jak prorocy, którzy przyszli przed tobą. Moi wyznawcy muszą pozostać spokojni i modlić się o zbawienie wszystkich Moich najświętszych sług, którzy staną się łupem dla tej OHYDY. Wzywam ich, aby odpowiedzieli w następujący sposób: Postępujcie nadal zgodnie z Moimi Naukami. Nigdy nie odstępujcie od SŁOWA BOŻEGO. Pozostańcie wierni waszym świętym obowiązkom i udzielajcie Świętych Sakramentów zgodnie z tym, jak zostaliście przeze Mnie pouczeni. Nauczanie KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO, które bazuje na fundamencie Mojego APOSTOŁA Piotra, pozostaje nieomylne. Obecnie to ulegnie zmianie, kiedy tylko fundament ten zostanie wstrząśnięty poprzez nadchodzące zmiany. Już wkrótce Mój Kościół zmieni się dla was nie do poznania i będziecie czuli się bardzo nieswojo, kiedy staniecie się świadkami tego, jak Moje Święte Słowo będzie MANIPULOWANE. Wasz Jezus
  0
 • Nata13
  2014-01-07 08:57:18
  Fajna z nich para. Wojciechu extra z Ciebie facet. Bardzo Cię lubię, Marinę też.
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama
image for background

Przejdź do strony głównej