Roksana Węgiel nie zwalnia tempa. Koncertuje, snuje plany małżeńskie ze starszym o 8 lat Kevinem Mglejem, bryluje na celebryckich imprezach, a niebawem usłyszymy jej głos w familijnym filmie przygodowym.

Roksana Węgiel w dubbingu. "Nie ma przeciwwskazań"

Piosenkarka pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie, zaangażowano ją do dubbingu i niebawem usłyszymy jej głos w filmie "Emma i czarny jaguar". To familijna opowieść o przyjaźni dorastającej dziewczynki i czarnego jaguara, którzy wzajemnie uczą się zaufania, szacunku i pracy dla dobra planety i ochrony dóbr naturalnych.

Fani Roxie oczywiście są zachwyceni. "Gratulacje kolejnego dubbingu Roksana!!; Super, kocham takie filmy, na pewno obejrzę; Dumni jesteśmy!! Czekamy" – pisali w komentarzach.

Reklama

Nie wszyscy przyjęli wiadomość tak entuzjastycznie. Jednej z internautek nie spodobało się to, że dziś do dubbingu zatrudnia się celebrytów zamiast zawodowych aktorów.

"Strasznie mnie denerwuje, że do dubbingu zatrudnia się celebrytów zamiast zawodowych młodych aktorów, którzy nie mogą się wybić" - napisała w komentarzu, który zyskał jak dotąd blisko polubień.

"Ma talent i dobry głos więc nie ma przeciwwskazań" – broni Roxie jej fani.

Młoda gwiazdeczka spotkała się także z ostrą krytyką z innego powodu. Część internautów zarzuca Roksanie, że sztucznie się upiększyła i niepotrzebnie wciąż epatuje biustem.

"W tym wieku, a już cycki i usta zrobione, masakra… Szkoda mi Ciebie; nie wiem, czy to jeszcze makijaż, czy już operacje, ale w ogóle siebie nie przypomina z twarzy; Nie byłaby sobą, gdyby nie wystawiła cyców. Żal" – ubolewali w komentarzach.