Małgorzata Rozenek-Majdan to prawdziwa mistrzyni organizacji czasu. Na co dzień prezenterka łączy bardzo wiele aktywności, a i podczas wypoczynku nie wyłącza się w 100% z działań zawodowych.

Teraz, gdy wraz z rodziną cieszy się tureckim mocnym słońcem, przy okazji prezentuje na sobie kolejne ubrania z kolekcji swojej marki. Trzeba przyznać, że trudno byłoby o lepszą modelkę dla tych projektów. Na perfekcyjnie wyrzeźbionej sylwetce Małgosi wszystko leży idealnie. Mimo to internauci obserwujący ją w Sieci doszukują się w stylizacjach niedoskonałości. Tym razem wiele krytycznych głosów dotyczyło długości spodni, w których pokazała się gwiazda. Pasiasty komplet, choć wyglądał wyjątkowo, wiele osób uznało za niedopasowany do jej figury.

Reklama

"Fajne spodnie, takie akurat do wycierania podłogi".

"Ja bym się już z dwa razy wywróciła w tych spódnicach… Mój mąż tak chodzi jak Pani, przydeptuje sobie nogawki"

"Świetny komplet, ale zdecydowanie za długie spodnie. Tak patrzyłam i tylko czekałam, kiedy się wywalisz na tych schodach (nie, nie życzyłam tego). Kompletnie niepraktyczne spodnie".

To tylko niektóre z krytycznych uwag, które pojawiły się pod postem Małgosi. Zobaczcie WIDEO i oceńcie, czy naprawdę było się do czego przyczepić?