Jako prowadząca poranne pasmo w TVN Anna Kalczyńska zwykle pokazuje się widzom w eleganckich stylizacjach. Szpilki, sukienki, gustowne spódnice i garniturowe spodnie zestawiane z różnymi innymi elementami garderoby - tak można w skrócie opisać styl prezenterki.

Reklama

Wczoraj, po zakończeniu niedzielnego wydania programu, dziennikarka opuściła jednak studio tak odmieniona, że, jak sama napisała w relacji na Instagramie, fotografowie mieli problem, aby ją rozpoznać. Luźny sportowy zestaw z tzw. miejskim sznytem prezentował się lekko i bardzo wiosennie - tym bardziej, że pogoda wyjątkowo zachęcała do odświeżania garderoby.

"Wiosnę zaczynam na luzie…, ale już nie mogę doczekać się ciepła! Czy Wy też jesteście trochę przetrąceni i senni? Czuję nowe powietrze i zmianę, muszę zmobilizować energię, bo przede mną ekscytujące tygodnie - czeka mnie wspaniała wycieczka z rodziną i przyjaciółmi, przeprowadzka, na którą czekałam 5lat, nowe wyzwania... Wiosno, wiosno, przybywaj!" - napisała Anna Kalczyńska w poście, w którym pokazała swoją nową stylizację.

Jakie nadzieje Wy wiążecie z nadejściem nowej pory roku?