Lipińska i Baron zaczęli spotykać się tuż przed wybuchem pandemii koronawirusa i niemal cały czas narodowej kwarantanny spędzili razem. Związek rozkwita na oczach fanów, bowiem autorka "365 dni" chętnie relacjonuje swoją relację z muzykiem w mediach społecznościowych.

Reklama

Ostatnio Blanka wyprowadziła się do nowego mieszkania i wiele wskazuje na to, że ukochany zamieszka tam razem z nią. Fani dostrzegli więc, że relacja robi się coraz bardziej poważna i zapytali celebrytkę na instagramowym czacie, czy w związku z tym myśli o ślubie. Odpowiedź Lipińskiej była krótka:

A po co?

Nieco więcej na temat swojego podejścia do składania komuś przysięgi małżeńskiej Blanka napisała w kolejnych postach. Kiedy internauci zapytali ją, czy mogłaby być z Alkiem do końca życia, odparła:

Hmmm, a ty myślisz, że za trzy lata 7 maja o 17:13 możesz jeść kanapkę z szynką i majonezem? Możesz, ale czy wiesz to już dziś? Jak można planować coś takiego, albo zakładać, albo jeszcze lepiej, wiedzieć?

Wygląda na to, że Aleksander Baron nie musi obawiać się, że jego partnerka zacznie niecierpliwie wyglądać pierścionka zaręczynowego.