Prawie miesiąc temu Blanka Lipińska przeprowadziła się do nowego mieszkania. Celebrytka nie kupiła nieruchomości, a wynajęła ją na dłuższy okres, dlatego postanowiła urządzić wnętrza według własnego uznania. W pierwszych dniach pomieszczenia były zupełnie nieurządzone, a Blanka spała na dmuchanym materacu. Z każdym tygodniem jednak przybywa mebli i dekoracji, a mieszkanie nabiera charakteru.

Reklama

W swoim nowym gniazdku Lipińska znalazła miejsce na pokój prób dla swojego partnera Barona, jakiś czas temu pochwaliła się także urządzeniem tarasu.

Ostatnio zaś Blanka pokazała, jak spektakularną metamorfowę przeszła jej łazienka. Infantylne wnętrze z kwiatkami na ścianie zmieniło się w gustowny i stylowy salon kąpielowy.

łazienka Blanki Lipińskiej / Instagram

Trzeba przyznać, że efekt jest spektakularny.

Na Instastories Lipińska zdradziła zaś fanom, że cały czas intensywnie pracuje wraz z projektantką na wykańczaniu swoich wnętrz. Obie panie zastanawiają się ponoć, jak przekonać Barona, który najwyraźniej zamierza wprowadzić się do ukochanej, do koloru zielonego, za którym ten nie przepada.