W weekendowym wydaniu "Dzień Dobry TVN" jednym z wirtualnych gości programu była Maffashion. Blogerka połączyła się ze studiem ze swojego domu i po raz pierwszy publicznie opowiedziała o swojej ciąży.

Reklama

Plotki mówiące o tym, że Julia i Sebastian Fabijański spodziewają się dziecka pojawiają się od miesięcy. Sami zainteresowani milczeli jednak jak zaklęci. Maffashion bardzo wymijająco odpowiadała na wszelkie pytania fanów i od tygodni nie pojawiała się publicznie. Dopiero w minionym tygodniu zakochani opublikowali na swoich profilach na Instagramie zdjęcia z ciążowej sesji Julii potwierdzając w końcu radosną nowinę.

W rozmowie z "Dzień Dobry TVN" Kuczyńska zdradziła, dlaczego tak długo ukrywała ciążę:

Różne rzeczy po drodze ciąży mogą się przytrafić. Mamy takie przykłady w branży i w najbliższym otoczeniu. To jest moja pierwsza ciąża. Nie wiedziałam, jak będę się zachowywała i ją przechodziła. Ze względu na aspekty zdrowotne to długo był dla mnie delikatny temat i nie chciałam o tym mówić. (...) Nigdy nie rozumiałam, jak ktoś na etapie testu ciążowego może informować o tym świat...

Prawdopodobnie Maffashion nawiązała między innymi do Iwony Węgrowskiej, która niedawno ogłosiła swoją drugą ciążę, a kilka dni później ze smutkiem przyznała, że ją straciła.

Reklama

Julia żaliła się także, że przez zainteresowanie mediów tematem jej ciąży i zdjęcia, jakie paparazzi zrobili jej pod kliniką położniczą, nawet swoich bliskich nie mogła poinformować tak, jak by tego chciała.

Reklama

Blogerka wyznała także, ile przytyła w trakcie ciąży:

Przytyłam już 15 kilogramów. Nigdy w życiu tyle nie ważyłam

Zapytana zaś, czy ma jakieś obawy przed rolą matki, Julka odparła:

Myślę, że podołam. Na taki poważny etap w swoim życiu jestem już gotowa od kilku lat. Jestem spełnioną kobietą, bardzo dużo rzeczy już zrobiłam.