O tym, że jego rodzina lada moment się powiększy, Krzysztof Bosak powiedział w rozmowie z "Super Expressem". Tabloid zapytał o to polityka po tym, jak w studio Plus Radia polityk pojawił się w towarzystwie małżonki u której można było zauważyć mocno zaokrąglony brzuch. Poseł Konfederacji zdradził, że spodziewa się syna:

Reklama

Tak, to prawda – moja żona jest w ciąży.. To już siódmy miesiąc! Małżonka czuje się dobrze. Będzie chłopiec, ale imienia jeszcze nie wybraliśmy. Jako przyszły ojciec jestem bardzo szczęśliwy.

Krzysztof i Karina Bosakowie pobrali się w lutym tego roku. Na początku sierpnia zaś para świętowała rocznicę swoich zaręczyn:

Dziś rocznica naszych zaręczyn z @karina_bosak_ 🙂 Oświadczyłem się Karinie w ostatni dzień wspólnych windsurfingowych wakacji na Gran Canarii. Cały wyjazd zorganizowałem sam w 3 dni, co było możliwe dzięki wcześniejszym rozmowom i radom znajomych, którzy tam pracowali lub mieszkają. Pierścionek kupowałem na dzień przed wylotem 😆 Dziś wspólnie świętowaliśmy i wspominaliśmy ten dzień. - pisał wówczas na Instagramie zakochany polityk

Żona Krzysztofa Bosaka, Karina Bosak jest prawniczką pracującą dla Ordo Iuris.