Krzysztof i Karina Bosakowie powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w lutym tego roku. Zmianą stanu cywilnego, już po fakcie polityk pochwalił się na Facebooku, bowiem całą ceremonię udało mu się utrzymać w tajemnicy:

Reklama

Dziś dla mnie wielki dzień: poślubiłem moją ukochaną Karinę. Nie informowałem o niczym wcześniej ponieważ chcieliśmy zachować prywatny charakter wydarzenia, jednak media i tak od tygodni nie dawały nam spokoju. Moja żona pochodzi ze Szczecina, z wykształcenia jest prawnikiem, pracuje jako ekspert w Instytucie Ordo Iuris. Prowadzi tam projekt Centrum Wolności Religijnej. Podobnie jak ja od wielu lat mieszka w Warszawie i angażuje się na rzecz realizacji konserwatywnych idei. Jej pasją sportową jest taniec towarzyski 🙂 Pozdrawiamy Was serdecznie i wspólnie dziękujemy za wszystkie życzenia i dobre słowa, które z różnych stron do nas docierają. Prosimy o modlitwę!

Wczoraj zaś Bosak świętował wraz z żoną rocznicę zaręczyn. O tym, gdzie i w jakich okolicznościach poprosił ukochaną Karinę o rękę, polityk napisał na Instagramie:

ziś rocznica naszych zaręczyn z @karina_bosak_ 🙂 Oświadczyłem się Karinie w ostatni dzień wspólnych windsurfingowych wakacji na Gran Canarii. Cały wyjazd zorganizowałem sam w 3 dni, co było możliwe dzięki wcześniejszym rozmowom i radom znajomych, którzy tam pracowali lub mieszkają. Pierścionek kupowałem na dzień przed wylotem 😆 Dziś wspólnie świętowaliśmy i wspominaliśmy ten dzień. Pozdrawiam Was serdecznie!

Rocznicę zaręczyn w swoich mediach społecznościowych uczciła także Karina Bosak:

Świętujemy rocznice zaręczyn!🎉 Z wdzięcznością i radością za wszystko!!!❤️ Miłego niedzielnego wieczoru 🙂

W komentarzach posypały się życzenia od sympatyków polityka i jego żony.