Pierwsze plotki na temat ciąży Maffashion pojawiły się na początku maja. Zarówno Julia, jak i Sebastian kategorycznie odmawiali wówczas komentowania tych doniesień. Jeden z tabloidów donosił kilka tygodni później, że ciąża blogerki jest skomplikowana, dlatego para nie chce na razie potwierdzać jej w mediach.

Reklama

W kolejnych miesiącach fani i tabloidy doszukiwali się najdrobniejszych sygnałów, mających potwierdzać fakt, że blogerka i aktor spodziewają się dziecka. W końcu sami przyszli rodzice, zmęczeni falą spekulacji i niekończących się pytań, postanowili rozwiać wszelkie wątpliwości.

Jako pierwsza zdjęcie z ciążowej sesji opublikowała na swoim Instagramie Julia. Czarno - białą fotkę, na której pozuje z mocno zaokrąglonym brzuchem na tle okna, podpisała tylko ikonką serduszka.

Chwilę później inne, ale pochodzące z tej samej sesji zdjęcie pojawiło się na profilu Sebastiana Fabijańskiego. Aktor było nieco bardziej wylewny, bowiem napisał: Oni. Miłość.

Z gratulacjami dla przyszłych rodziców pospieszyli fani oraz znajomi ze świata show biznesu, w tym Karolina Korwin Piotrowska i Sara Boruc.