Córeczka Lary jest bardzo wyczekiwaną pociechą w rodzinie Magdy Gessler, bowiem to dzięki niej restauratorka po raz pierwszy zostanie babcią. Wszyscy niecierpliwie wyczekują narodzin, jednak przyszła mama nie zamierza ulegać modzie na baby shower:

Reklama

Nie jestem fanką takich imprez, choć szanuję tych, którzy je organizują. My nie będziemy dzielić naszych gości na kobiety i mężczyzn, urządzać "męskiego opijania" albo "kobiecego wieczorku". Nie lubimy takich podziałów i nigdy nie bawiliśmy się dobrze osobno. Nie planujemy też chrzcin. Jeśli zdecydujemy się świętować, to po prostu spontanicznie zaprosimy przyjaciół i rodzinę - powiedziała Lara w rozmowie z "Party".

Kiedy "Super Express" dopytał Larę, czy mówiąc o rezygnacji z chrzcin miała na myśli przyjęcie, restauratorka odparła, że chodzi także o sam sakrament:

Nie jesteśmy praktykującymi katolikami, więc nie mamy powodu, aby chrzcić córkę. Wolę żyć jak dobry człowiek niż stwarzać pozory społeczne - odparła

Kilka tygodni wcześniej o rezygnacji z chrztu maleńkiego Henia opowiedziała Małgorzata Rozenek. Celebrytka stwierdziła, że w Kościele zadziało się ostatnio zbyt wiele złych rzeczy, dlatego wraz z mężem Radosławem podjęli decyzję o wstrzymaniu sakramentu chrztu.