Magda Gessler wychowała dwoje dzieci, jednak dotychczas nie doczekała się wnucząt. Jej straszy syn Tadeusz Muller nie spieszy się z powiększaniem rodziny, młodsza córka Lara zaś dopiero teraz zdecydowała się na macierzyństwo. Nic więc dziwnego, że restauratorka przyjęła wieść o ciąży córki bardzo entuzjastycznie.

Reklama

W rozmowie z jastrzabpost.pl Lara zdradziła, jaką babcią będzie jej słynna mama:

Ona się bardzo, bardzo ucieszyła. Sama mówi, że będzie lepszą babcią niż mamą. Ja uważam, że w sumie wyszło nie najgorzej, więc nie ma co narzekać. Na pewno będzie babcią z typu babć rozpieszczających, eksternistycznych. Nie takich, której podrzucasz dziecko, jak musisz wyjść wieczorem na kolację, bo pewnie ona będzie już wtedy na drugiej kolacji. Więc absolutnie nie, ale na pewno będzie tą babcią od rozpieszczania.

Przyszła mama dodała także, że termin porodu ma zaplanowany na przełom września i października, a ciążę jak dotychczas znosi bardzo dobrze. Lara przyznała również, że zna płeć dziecka i wybrała już dla niego imię, na razie jednak nie chce dzielić się tymi informacjami z mediami.