Nowym pomysłem na biznes Piotr Stramowski pochwalił się na Instagramie. Pokazując zdjęcie z Januszem Palikotem aktor napisał:

Tadam! Nie ma to jak połączyć przyjemne z pożytecznym. Dziś razem z Kasią zostaliśmy wspólnikami Janusza Palikota (...) Od teraz łączy nas nie tylko mile spędzony czas przy wieczornych rozmowach, ale również... wódka kraftowa! 😉

Reklama

Współpracą z aktorską parą pochwalił się także sam Janusz Palikot:

Z Kasią i Piotrkiem poznaliśmy się przez wspólnych znajomych. Okazało się, że łączy nas pasja do znakomitych, niepospolitych alkoholi. Z Kasią wspólnie kosztowaliśmy ginu ze Szwabii w niebieskim kolorze. Z Piotrem na przykład mazurską nalewkę na pokrzywach, a ostatnio bardzo rzadki alkohol z Ameryki Południowej, który będzie dostępny w Polsce wyłącznie w naszych Alkotekach. Od ponad dwóch lat rozmawialiśmy o produkcji destylatów. Dlatego cieszę się, że Kasia i Piotr postanowili zaangażować się w Alembik Polska. Siła crowdfundingu to nie tylko sposób na zdobycie środków na biznes, ale przede wszystkim Ambasadorów projektu. Takimi Ambasadorami są dla nas wszyscy miłośnicy dobrych alkoholi!

Fani Piotra Stramowskiego i Katarzyny Wranke nie mogą doczekać się, kiedy owoc ich współpracy z Januszem Palikotem będzie dostępny do degustacji.