Dwa dni temu Lara ogłosiła radosną nowinę światu, pokazując swoje zdjęcie z mocno zaokrąglonym brzuchem. Ta informacja wywołała prawdziwe poruszenie w świecie show biznesu, a z gratulacjami pospieszyła cała masa znajomych celebrytów i celebrytek.

Reklama

Wszyscy czekali jednak na to, co o ciąży córki napisze sama Magda Gessler. W końcu na profilach gwiazdy w mediach społecznościowych pojawiły się wzruszające posty. Na Instagramie Magda opublikowała fotkę ciężarnej córki z takim opisem:

Kochana moja malenka serce rośnie ... patrząc na ciebie ... radosc wielka Udziela sie nam. Bez granic ... kochana .. całuje przytulam mama ... i babcia ... ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

Nieco inny komentarz Gessler opublikowała na Facebooku:

Kiedy się urodziłaś, obudziłaś we mnie Magdę, jakiej wcześniej nie znałam. Dałaś mi spokój i ukojenie. Miłość, przyjaźń i najgłębszą relację, o jakiej może zamarzyć matka. Dziś patrzę na mój ogród pełen przyrody, która budzi się do życia! Tak jak Ty!! Jesteś pełna miłości, która jest najcenniejszym darem życia! Moje serce, serce matki jest przepełnione dumą i wzruszeniem. Przed Tobą najpiękniejsza podróż, a ja jestem obok. W dzisiejszym chaosie… powstało życie! Obudziło się z miłości!! Wszystko kwitnie…Niemal wybucha milionem kolorów i zapachów!!! Życie ponad wszystkim!

Fani nie mają wątpliwości, że Magda Gessler będzie wspaniałą babcią.