Magda Gessler nie kryje radości z faktu, iż niebawem na świecie pojawi się jej pierwszy wnuk. Restauratorka zachwyca się ciążą swojej córki i odlicza dni do momentu, gdy po raz pierwszy zostanie babcią.

Reklama

Tymczasem okazuje się, że radość w rodzinie może być podwójna, bowiem o ojcostwie zaczął myśleć także starszy syn Magdy, Tadeusz.

Muszę przyznać, że ciąża Lary trochę mnie zainspirowała, żebym i ja już został tatą. Zobaczymy więc, co przyniesie niedaleka przyszłość - powiedział w rozmowie z "Faktem".

Tadeusz Muller i jego partnerka nie myślą jednak o własnym dziecku, a o adopcji:

Jestem zdrowy i nie ma żadnych przeciwwskazań, żebym miał swoje biologiczne dziecko. Ale na świecie jest tyle niekochanych dzieci, że mam dużą potrzebę podzielenia się z nimi miłością - stwierdził.

Być może już niebawem, babcia Magda Gessler będzie miała nie jedno, a dwoje wnucząt.

Tadeusz Muller jest owocem małżeństwa Magdy Gessler z niemieckim dziennikarzem Volkharta Müllera. Syn kontynuuje rodzinne tradycje i związał się z branżą restauratorską. Na co dzień zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem projektów kulinarnych. Od niedawna prowadzi własny program telewizyjny "Z gruntu zdrowo" w Food Network. Jest współwłaścicielem restauracji Orzo People Music Nature. W ciągu ostatnich 10 lat otworzył ponad 20 restauracji.