"BrzydUla" to telenowela oparta na kolumbijskiej licencji. W polskiej wersji w tytułową rolę zagrała Julia Kamińska. W postać wybranka jej serca wcielił się zaś Filip Bobek. Małgorzata Socha zaś zaprezentowała w na planie swój komediowy w roli niezbyt inteligentnej sekretarki Violetty Kubasińskiej. Serial cieszył się bardzo dużą sympatią publiczności, dlatego TVN postanowił wrócić do tej historii.

Reklama

O tym, że stacja zamierza wskrzesić "BrzydUlę" wiadomo już od ponad roku, nikt jednak nie wiedział, kiedy produkcja pojawi się w ramówce. Tymczasem Małgorzata Socha podczas instagramowej "Domówki u Dowborów" zdradziła, że premiera nowego sezonu nastąpi już niebawem:

Mam nadzieję, że od września będziemy na antenie i będzie już można oglądać „BrzydUlę”. Serial się pisze, na razie jest pierwszych dziesięć odcinków.

Aktorka powiedziała także, jak zmieni się jej bohaterka:

Violetta pozostanie Violettą, na pewno coś się w jej życiu zmieni. Czy zmądrzeje? Ona jest mądra życiowo, to też się liczy, krzywdy sobie zrobić nie da. To będzie ciekawe, zobaczyć ją w innym wydaniu, innej sytuacji i jak sobie w niej poradzi.

Rok temu w jednym z wywiadów Socha zdradziła zaś, że wszyscy członkowie obsady poprzednich sezonów zadeklarowali powrót na plan.