Zasada noszenia maseczek na twarzy ma zmniejszyć rozprzestrzenianie się koronawirusa. Zakrywanie ust i nosa nie jest idealnym zabezpieczeniem, jednak w połączeniu z dystansem społecznym i higieną rąk może znacznie zminimalizować ryzyko zakażenia.

Reklama

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przygotowali się do powszechnego obowiązku zakrywania ust i nosa. Celebrytka znana jest ze swoich perfekcyjnych, a czasem dość ekstrawaganckich stylizacji, dlatego i w tym zakresie postanowiła zaszaleć. Na swoim profilu na Instagramie Małgosia pokazała całą kolekcję masek.

Od dziś problem „co założyć” staje się jeszcze bardziej złożony 😂😂😂 a tak serio, najważniejsze, żeby zakrywać usta i nos 😷 wprowadzone dziś obostrzenie, nakładające na wszystkich, poruszających się w miejscach publicznych, obowiązek noszenia maski, ma sens, bo liczne badania wskazują, że noszenie maseczek mocno redukuje rozprzestrzenianie się wirusa 🦠💪 jak wybrać maseczkę? Oczywiście może być jednorazowa, ale warto #wspierampolskiemarki i kupić maseczkę, która nie tylko ratuje miejsca pracy, ale również wspiera polskie szpitale, tak jak u @petitemaison_official (zdjęcie 4) zakładając ją czujesz się jak w masce superbohatera 💪😜😁😂

Ponieważ Minister Zdrowia zapowiedział, że obowiązek zakrywania ust i nosa zostanie utrzymany do czasu, aż pojawi się skuteczna szczepionka przeciwko koronawirusowi, możemy spodziewać się, że kolekcja maseczek Małgorzaty Rozenek z pewnością jeszcze się powiększy.