Od kiedy porody rodzinne stały się standardem w polskich szpitalach, większość partnerów decyduje się być przy narodzinach swoich dzieci. Borys Szyc również planował towarzyszyć swojej ukochanej Justynie, jednak koronawirus pokrzyżował im plany.

Reklama

Jak podaje "Super Express" epidemia w Polsce wybuchła dwa tygodnie przed terminem przyjścia na świat synka pary. Justyna Nagłowska już w miniony weekend udała się do szpitala i niewykluczone, że jest już po porodzie. Ze względu na sytuację epidemiologiczną szpitale nie zezwalają obecnie na porody rodzinne, dlatego Borys Szyc czeka na żonę i syna w domu.

Jesteśmy przekonani, że kiedy tylko maluch wraz z mamą znajdą się w domu, dumny tata pochwali się radosną nowiną w mediach społecznościowych.

Tabloidowi udało się dowiedzieć, że także Małgorzata Rozenek przygotowuje się do myśli o porodzie bez Radosława Majdana. Celebrytka bardzo chciałaby, aby mąż towarzyszył jej w tym wyjątkowym momencie, ale termin ma wyznaczony na początek czerwca i obawia się, że jeśli epidemia nie ustąpi do tego czasu, będzie musiała rodzić bez ukochanego.

Reklama