Stworzony przez Joannę Przetakiewicz dom mody La Mania tworzy nie tylko stroje i dodatki, ale także elementy dekoracji wnętrz i meble. W rozmowie z Pudelkiem projektantka zdradziła, że zwraca ogromną uwagę na to, jak wygląda jej otoczenie i z pasji do aranżacji wnętrz postanowiła zrobić biznes:

Reklama

To jest mnóstwo pracy, dużo łatwiej jest mi się bawić we własny dom, nie wiedziałam, czy koniecznie chcę zakładać firmę. Mamy ponad 300 różnych przedmiotów. Czuję rozkosz, kiedy jestem w domu. Kocham odpalić Netfliksa i pić w pięknej filiżance rumianek. Takie rzeczy gigantycznie podnoszą nam standard życia

Oferta La Manii jest oczywiście luksusowa, bowiem Joanna Przetakiewicz nie zamierza udawać, że lubi minimalizm i prostotę:

Ja kocham dystans do siebie, kocham mieć poczucie humoru na własny temat, polecam, niektórym go brakuje. Ale nie będę się krępować, nie będę udawać szarej myszki, mówić, że jestem skromna i nie obchodzą mnie piękne i luksusowe rzeczy, odwrotnie, obchodzą mnie i mam nadzieję, że zawsze będę mnie obchodzić - powiedziała.