Z okazji 6 rocznicy ślubu Ewa Chodakowska opublikowała post, w którym szczerze wyznała, że nigdy nie marzyła o ślubie, choć kilkukrotnie była proszona o rękę. Dopiero obecny mąż zmienił jej podejście do małżeństwa:

Reklama

Welon i biała suknia nie były nigdy moim marzeniem.. wychodziłam z założenia ze na ŻYCIE trzeba sobie znaleźć PARTNERA .. ale z wychodzeniem za mąż, nigdy nie było mi po drodze.. Zawsze kiedy słyszałam „wyjdziesz za mnie?”, a słyszałam kilkakrotnie, uciekałam w drugą stronę.. Tym razem BYŁO INACZEJ.. Wiedziałam ze Lefteris jest mężczyzną z którym chce spędzić życie .. przyjęłam zaręczyny z radością, ale trzy lata od zaręczyn wciąż nie wspomiałam o ślubie .. ŚLUB SIĘ SAM O SIEBIE PRZYPOMNIAŁ ..

Co ciekawe, do ślubu Ewę i Lefterisa namówiła Joanna Przetakiewicz:

@joannaprzetakiewicz zaprosiła mnie do udziału w swoim pokazie ✨ „Pójdziesz w sukni ślubnej po wybiegu .. zamykając pokaz .. a ja chętnie wystawie na aukcje wszystkie suknie i przeznaczę pieniądze na fundacje którą założyłaś na potrzeby wsparcia Beaty, która uległa poważnemu wypadkowi” 😱😱😱😱😱 ASIU! Pomysł zacny, ale ja nie założę sukni ślubnej .. nie jestem po ślubie, a przed ślubem nie chce robić zamieszania 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ Asia spojrzała wtedy na mnie i na Lefterisa i rzuciła „Przecież Wy TAK SIĘ KOCHACIE!!! Jaki to problem? Organizujemy ślub❣️❣️❣️” - cała Asia 😅❤️ Rzuciłam spojrzenie w stronę Lefterisa i zapytał „GOTOWY?” ... „Odkąd Cię poznałem” 🥰🥰🥰 ..... i tak miesiąc później - dzień przed pokazem - wzięliśmy ślub cywilny w Sanoku ❣️❣️❣️Końcem września ślub kościelny i przyjęcie - wszystko zorganizowane przez MATKĘ CHRZESTNĄ naszego małżeństwa 😅😅😅 Asia.. masz u nas taki przydomek

Reklama

Joanna Przetakiewicz odpisała Ewa równie ciepłymi słowami:

KOCHANIE MOJE ♥️♥️ JA WAS POKOCHAŁAM OD PIERWSZEGO WEJRZENIA. TYLE SZCZEROŚCI I CUDOWNYCH EMOCJI W JEDNEJ PARZE. Intuicja nigdy mnie nie myli!