Reklama
Reklama
Reklama

Doda: Nie lubię świąt Bożego Narodzenia! W ogóle na nie nie czekam

23 grudnia 2019, 08:43 Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Doda
Doda / AKPA
Święta Bożego Narodzenia to dla wielu osób najpiękniejszy i najbardziej wyczekiwany czas w roku. Do tego grona nie zalicza się jednak Doda.
Reklama
Reklama
Tematy:
"Doda" Grinch boże narodzenie święta

Powiązane

Reklama

Komentarze (26)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • :))))
    2019-12-29 13:43
    Ja też nie lubię świąt, ale się z tym nie obnoszę :)
    1
    zgłoś
  • PO - kaput
    2019-12-27 19:54
    Jakie jest ulubione danie Dody ?...danie du.py !
    4
    zgłoś
  • POsłusznyszwab
    2019-12-27 19:07
    A my nie lubimy jak pokazujesz gołą ci-ę i udajesz piosenkarkę którą nie jesteś.
    4
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Gazeta Wyblakła
    2019-12-27 18:27
    Ale brzydal ta SUCHOTNIK
    2
    zgłoś
  • amen
    2019-12-27 08:46
    dla mnie ateisty to nie są żadne święta, żrę szynkę w post od samego rana i jest mi z tym bardzo dobrze.
    11
    zgłoś
  • ekolog
    2019-12-26 12:33
    Po co to o tak nieistotnych rzeczach pisać? Szkoga klawiatuy, czasu i prądu
    7
    zgłoś
  • Holecjanowa
    2019-12-26 04:35
    To ona ma taką obfitą pierś ?
    3
    zgłoś
  • narbert
    2019-12-25 21:18
    a kogo interesuje twoja opinie ty na beczce prostowana, krzywonoga pseudo piosenkarko! Czy ktos zna jakis jej przebuj? Zgorzkniala stara klamka, bez rodziny i dzieci. Pustak.
    19
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • grzeg
    2019-12-25 20:43
    Ludzie! Redaktorzy! Kogo to obchodzi?!
    6
    zgłoś
  • scena
    2019-12-25 16:06
    ...nie szkodzi, że ty nie lubisz...ale lubisz pokazywać nagi zad....
    12
    pokażukryj odpowiedzi (2)
    zgłoś
  • Alek
    2019-12-25 14:02
    Dzieci teź lubi a samą siebie lubi?
    6
    zgłoś
  • tak jest
    2019-12-25 11:37
    ja tez nie lubie bo przyjada na gotowe a ja musze uslugiwac
    3
    zgłoś
  • rez
    2019-12-25 07:03
    Duzo ludzi nie lubi swiat. Zostaly sztucznie napompowane do absurdu, Ludzie gonia jak chomiki w tych swoich kolkach, a potem sa rozczarowani.
    6
    zgłoś
  • Geniitaliuszz
    2019-12-24 13:14
    Pani Doroto, gdyby miała Pani męża i dzieci podeszłaby Pani do tego inaczej. Ja mam 10 dzieci mając 66 lat, w te Święta planuję jeszcze zapłodnić żonę żeby w lecie doczekać się kolejnego potomka.
    31
    zgłoś
  • JC
    2019-12-24 12:21
    niezbyt intelektualna Dodo - ja tez nie lubie Swiat Bozego Narodzenia … bo …to czas zawlaszczony przez takie zalosne osoby (jak n/p ojciec rydzyk - … kiedy w koncu pokaza film o dzialalnosci o. rydzyka w FRN ? - srodowisko tzw maryjne bylo by zbulwersowane dzialalnoscia tak prawie swietej osoby. A tam mnostwo … hm … GOWNA !!! slowa nie kojarzonego z o. rydzykiem… - WYJATKOWY OSZUST - NA TYM pis ZBUDOWAL swoje poparcie- na ojcu rydzyku, ktory dzis potrzebuje :HELIKOPTER aby sie przemieszczac , … juz nie dobre BMW...
    12
    zgłoś
  • F16
    2019-12-23 20:12
    Mogłaby wyjechać pod palmy, ale odkąd jej rodzice zachorowali to nie wyobraża sobie dobrze się bawić w tak szczególny dzień bez nich. Szczególny dzień???? przecież nie lubi i nie czuje Świąt to jak to jest ?
    8
    zgłoś
  • G-52
    2019-12-23 13:09
    Masz rację dziewczyno, 80%Polaków nienawidzi tych świąt ale tylko uczciwi potrafią się do tego przyznać.
    16
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Psycholozka
    2019-12-23 11:26
    Niestety to dotyczy większość kobiet które nie mają swojej rodziny tzn dzieci i kochającego męża. Przychodzą święta i taka Doda widzi jak u jej koleżanek szykują prezenty dla swoich dzieci które się cieszą dojazuja itd. A ona co sama. Żaden tzw partner nie zastąpi tej atmosfery. Bez dzieci mimo że wkurzają że absorbuje dużo czasu jest kiepsko i smutno. Taka jest prawda i te para feministyczne idee są potkuc o kant muszli.
    37
    zgłoś
  • Stan
    2019-12-23 10:45
    To takie FIU-Bzdziu.
    15
    zgłoś
  • Jarosław Kwaczyński
    2019-12-23 10:42
    Boszszsz mój świat runął.
    7
    zgłoś