W życzeniach skierowanych do córki, Kinga Ruisn podkreśliła jej zaangażowanie w sprawy kraju. Dziennikarka wyraziła także nadzieję, że Pola będzie mogła żyć w otwartej i tolerancyjnej Polsce, w której politycy nie łamią Konstytucji:

Reklama

Moja mała Polcia kończy dziś... 23 lata❤️❤️❤️!!! Jestem z niej taka dumna! Mądra, piękna, wrażliwa i do tego aktywistka, której nie jest wszystko jedno🙏🏻. Zbieżność „Pola” z „Poland” była zamierzona - i jak tu nie wierzyć, że imiona determinują nasze działania. Pola, życzę Ci żebyś żyła w pięknej Polsce, otwartej, tolerancyjnej, uśmiechniętej, gdzie równość, wolność i braterstwo to nie puste hasła, gdzie nie łamie się Konstytucji, nie gardzi się ludźmi, przestrzega praw zwierząt i nie niszczy przyrody. STO LAT!

Czy Pola pójdzie w ślady swoich rodziców i zostanie dziennikarką? Starsza córka Kingi Rusin i Tomasza Lis przez rok studiowała dziennikarstwo w Nowym Jorku. Zrezygnowała jednak z tego kierunku i obecnie jest studentką stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim.