Ciężarna Joanna Moro narzeka na smog: Brak mi oddechu w Warszawie!

| Aktualizacja:

Joanna Moro spodziewa się aktualnie swojego trzeciego dziecka. Aktorka bardzo dobrze znosi ciążę i jedyne na co narzeka, to fatalny stan powietrza w Warszawie.

wróć do artykułu
  • ~Marek
    (2019-11-08 08:49)
    Kolejnej wali na dekiel... Jak Ci nie pasuje to wracaj na stałe na Kanary. Czy to coś ma jeszcze fanów?
  • ~indygo
    (2019-11-08 07:58)
    Zapach palonych lisci jest super! Pamietam z dziecinstwa jak na ogrodkach dzialkowych babcia palola liscie. Prosse zatem na Kanary na stalae do najonizowanego wilgotnego powietrza pani Joanno! Ciekawe tez w jaki sposob Pani porusza sie po Wawie.
  • ~Pener
    (2019-11-08 08:09)
    A czym ta pani jeździ? Elektrykiem czy mpk?
  • ~kama
    (2019-11-08 08:44)
    o jej bidulka ,bo ona jedna jest w warszawie w ciąży,to co tu jeszcze robi niech wynsi się na kanary
  • ~dobekmg
    (2019-11-08 09:55)
    To na Madagaskar !
  • ~Pan Zenon
    (2019-11-08 11:55)
    Pozwij Trzaskowskiego i homozastępcę - w końcu to oni "władają" tym nieszczęsnym miastem.
  • ~dobra rada
    (2019-11-08 12:01)
    Kobieto wróć do siebie Na Litwę, do Wilna. Podobno według tamtejszych władz smog jest w normie, choć ludziska palą w piecach czym się da.
  • ~Czerstwy
    (2019-11-08 08:32)
    Dziwi fakt, że Pani jest w ciąży i nadal naraża dziecko, siebie na utrate zdrowia a nawet życia. Jest świadoma zagrożenia i nadal mieszka w Wawie...? Swoją drogą... czy ludzie z miasta, firmy podległe urzedom miejskim, zwykle firmy zrezygnują z samochodów zasilanych olejem napędowym, bęzyną... dziś do max kilku tygodni w imię solidarności społecznej i ochrony zdrowia i życia mieszkańców?
  • ~Mr Limpopo
    (2019-11-08 11:00)
    Więc wyjedz na Honolulu.
  • ~wlad
    (2019-11-08 13:34)
    no to spad nikt po tobie nie bedzie plakal
  • ~Hormar
    (2019-11-08 22:07)
    W samym srodku Warszawy, do opuszczonych budynków Nowogrodzka 14 i 16 wprowadzili sie nowi lokatorzy. Prawie codziennie rozpalaja ognisko z tyłu budynków. Smierdzi jak w wedzarni. SM swego czasu stwierdziła ze nic nie moze zrobic bo nie wie jak tam wejsc.
  • ~nikolo
    (2019-11-08 14:32)
    To do prezydento of states of wioska Warszawa . On załatwi swierze powietrze ale z wentylatora.
  • ~zgredek
    (2019-11-10 10:33)
    mieszkam w warszawie od urodzenia lata 50 te i jakos mi smrod miejski nie przeszkadza a smogu to bywa tyle w roku ze mozna policzyc na palcach oile to jest smog 1 spikerka pokazała mgłe w warszawie i powiedziała ze mamy smog to sa bzdury ***** smierdzi woda smierdzi wszystko smierdzi jak sie nie myje wietrzy i urylizuje
  • ~zulu gula
    (2019-11-10 10:38)
    sm,ogu niema to jest wymysł biznes interesu powinni wybudowac wiecej spalarni smeci w warszawie powinno byc z 6 a mnie bardziej przeszkadzaja perfumowane damy i palacze papierosow to jest dopiero smrod zygac sie chce hemia perfumerja to jest trucizna
  • ~Palacz
    (2019-11-08 19:25)
    Czy ja palę? Cały czas, na okrągło... ;)
  • ~may
    (2019-11-08 21:06)
    W Vilnius jest świeże powietrze. To jest sugestia.
  • ~Abdul pasterzem LGBT+
    (2019-11-08 18:21)
    A ja mam propozycje by jej maz dal jej serduszko z tekstem: "chcialbym miec z toba aborcje"
  • ~Jam jest