Anna Lewandowska zamieściła niepokojący wpis: Jestem smutna i zmartwiona

| Aktualizacja:

Anna Landowska przyzwyczaiła swoje fanko do tego, że tryska energią i pozytywnym humorem. Tym większe było ich dziwienie, kiedy trenerka napisała na Instagramie, że jest smutna i zmartwiona.

wróć do artykułu
  • ~Rysiek z klanu
    (2019-11-05 07:23)
    i kogo to obchodzi
  • ~Roko
    (2019-11-05 07:25)
    i niech jeszcze doda foto z porannego rytuału korzystania z toalety.
  • ~Ostrze
    (2019-11-05 07:17)
    Tepa dzida..
  • ~kibic
    (2019-11-05 08:42)
    to sie napij napewno popuscisz z tonu i zajmiesz sie corka sprzataniem ciebie zabija NUDA
  • ~Wanja
    (2019-11-05 09:35)
    Ale to polactwo w r e d n e , ludzie, so wy tu wypisujecie? Gorzej juz nie mozna ! Za co ich tak nienawidzicie,co dem oni zrobili? Tylko to , ze im sie powiodlo, a wam nie ? Polactwo, to najgorsze rasa, bo nawet swoich nienawidzi!
  • ~Anarchista
    (2019-11-05 08:14)
    Ale jesteście złośliwi... Tyle jadu w tym narodzie, a wystarczy nie czytać, jak was to nie interesuje.
  • ~Lekarka
    (2019-11-05 09:30)
    Czyli ze Robert ma przepukline. To bagatela, co drugi facet to ma. Tska opieke lekarska bedzie mial ze nawet nie zuwazy , ze cos mial. Bez przesady!
  • ~macios
    (2019-11-05 07:59)
    Właśnie pogoniłem wielkie kupiszcze.
  • ~JU
    (2019-11-05 08:29)
    Kochanka Lewego w ciazy?
  • ~katarzyna
    (2019-11-05 09:12)
    Nie wiedziałam, że jest człowiekiem?????!!!!!!
  • ~Wesley Snipes
    (2019-11-05 12:37)
    Niech wyda z 20 mln na głupotki typu 1000 nowych torebek, to jej sie humor poprawi...
  • ~fff
    (2019-11-05 14:13)
    pewnie kasa sie nie zgadza haha
  • ~frr
    (2019-11-05 14:14)
    co za kobieta smutna bo co?po co to pisac dla kogo zeby porownac sie z innymi osobami kobieto ogranij sie ludzie maja dopiero klopoty!
  • ~Aleksandra
    (2019-11-05 23:30)
    A może jednak warto dodać powód tego smutku?? No bo jak tu słowo pociechy i otuchy dodac, nie mając się o co zaczepić...
  • ~prawda
    (2019-11-05 14:17)
    smutna bo lewy ma jakis jak to pisza mini zabieg i pewnie temu ona wogole nie wie chyba jak zycie wyglaa?
  • ~Krzysiek z Krakowa
    (2019-11-06 06:32)
    No to sobie bądź. Ale redaktorzy dziennika błysnęli - no po prostu czysty news, szacun.
  • ~Bronisław Lewatywa
    (2019-11-07 01:11)
    Nie płacz An, na zatwardzenie lewatywa POmoże !
  • ~Xenon
    (2019-11-08 04:48)
    To jest jakieś szaleństwo! Celebrytka ma gorszy dzień, więc musi się tym pochwalić w social mediach, jej "fanki" w sekundzie zaczynają ją pocieszać i wychwalać pod niebiosy - jaka to Ona prawdziwa i fajna, że wrzuciła zdjęcie bez uśmiechu od ucha do ucha! - Czy ludzie już naprawdę powaryjowali?! Jeszcze pół biedy z tą "Ann" - wiadomo, robi kasę na tych "fanach", ale czy Ci drudzy nie widzą, że są cały czas wykorzystywani?! Sami nie zajmą się swoim życiem, tylko za pocieszanie "produktu marketingowego" się biorą! Żałosne! Ciekawe, czy "Ann" pocieszyła w życiu chociaż jedną "fankę" - zapewne nie, bo z tego kasy nie ma!
  • ~Krystyna
    (2019-11-06 16:15)
    Aniu nie zwracaj uwagi na tych oszolomów wstyd że takie brednie zawistni ludzie potrafią wypisywać.Trzymaj się pozdrawiam