Ania i Robert postawili na modne w tym roku przebranie za Jokera i Harley Quinn. Piłkarz i jego żona mieli charakterystycznie pomalowane twarze, Robert zafarbował też włosy na biały kolor. Przebranie wyszło świetnie, jednak nie wszystkim spodobał się fakt, że Lewandowscy postanowili świętować Halloween. Na facebookowym profilu Roberta, pod zdjęciem w kostiumach pojawiło się wiele komentarzy fanów oburzonych faktem, iż sportowiec mówiący o swoim przywiązaniu do wiary katolickiej, hołduje niechrześcijańskiej tradycji:

Reklama

W Polsce obchodzi się święto zmarłych a nie halloween. Skoro dajecie przykład wielu ludziom w sporcie i zdrowiu pokażcie też że jako Polacy warto obchodzić regionalne tradycje a nie zachodnie przebieranki

Państwo Lewandowscy! Wiemy wszyscy że mieszkacie za zachodnią granicą, ale w waszych żyłach płynie Polska krew.! Mamy święto zmarłych a nie halloween.
Bardzo Was szanuje i co robicie, ale dajcie przykład też przy święcie zmarłych. Pozdrawiam.

W sumie to mega słabe, że z jednej strony promuje Pan akcję "Nie wstydzę się Jezusa", a z drugiej Halloween. Dwie sprzeczności.

Co w tym cudownego?
Szanuję za grę, karierę. Ale mamy swoje święta, bez szatana

Okropne
Chyba państwo Lewandowscy zapomnieli o polskich tradycjach

Jako osoba publiczna i deklarujacy sie wierzacy nie przystoi robienia z siebie klauna panie Robercie. Biorac udzial w swiecie celtyckim na czesc jakiegos bozka pod przykrywka frajdy oraz swietnej zabawy nakreca pan tys. osob na satanizm o czym powinien zdawac sobie pan sprawe. Praktyka i zabawa w te cudactwa nie czynia dobra.

Robert Lewandowski jak zwykle nie wchodzi w polemikę z internautami i nie odpowiada na krytyczne komentarze.