Wojna między Górniak i Cleo. Edyta: Jeśli znajdziesz kiedyś odwagę, skonfrontujmy fakty przed kamerą

Takiej afery w polskim show biznesie nie było od dawna. Edyta Górniak i Cleo ostro ścięły się w mediach społecznościowych. O co poszło?

wróć do artykułu
  • ~Ręce opadają
    (2019-09-17 22:23)
    Górniak zachowuje się jak dwubiegunówka.
  • ~jarek
    (2019-09-17 18:07)
    Co to jest "Cleo"? Edytę każdy zna. ;)
  • ~Balbina
    (2019-09-17 15:03)
    Nigdy nie lubiłam Górniak ale niestety Cleo nie dorównuje jej do pięt jeżeli chodzi o głos.
  • ~makumba
    (2019-09-17 14:38)
    Czy tym razem, też się popłakała?
  • ~star
    (2019-09-17 12:13)
    Górniak to spadająca gwiazda, Cleo to wschodząca.
  • ~Ert
    (2019-09-17 10:09)
    Edytka ma już trudne lata , a w połączeniu z jej megalomanią nie będzie łatwa dla świata . Współczuję jej znajomym o ile ma takich ?
  • ~dad
    (2019-09-17 09:38)
    Cleo jest ciekawa osobką ...głos ma o diwe klasy niższy od Edyty a jednak wolę ją i zawsze bym ją wybrał...za dobre ciekawe pokazanie siebie, za wykorzystanie na maksumum tego co się ma - ostatnia prosta piosenka była strzałem w dziesiatkę...Edyta - niestety - pomimo barwy i umiejetnosci wokalnych w klasie ligi swiatowej - choc nie ekstraklasy - znana jest głownie z pierwszego albumy i koniec kropka. Ktos zna jej inne kawałki?...potrafi zanucic cos wiecej niz ostatnia lesniczowke i dumki na dwa (znanej i interpretowanej nawet przez pania jole z podbiegowa gornego)? no wlasnie...Cleo nie reaguj nawet na wpisy - przemilcz to - zapomnij - zyj swoim zyciem, ciesz sie z kazdego dnia, tworz muzyke i pokazuj sie - jesli ma to jakies znaczenie - wolalbym ciebie zamiast niestabilnej Edyty...nawet w palacu
  • ~Marko
    (2019-09-17 09:24)
    Jak dzieciaki w przedszkolu:D
  • ~Andy
    (2019-09-17 09:19)
    Cóż. Kariera E. Górniak już dawno przeminęła. Zresztą nigdy nie była wielką wokalistką (czyt. gwiazdą), więc aby zaistnieć w mediach szuka innych metod jak np jątrzenie wśród innych osób. Tym razem na cel wybrała sobie Cleo. Jest to takie żenujące !!. Aż dziw, że Gromee wziął p. Górniak do nagrania singla pt. Król. Jest tyle lepszych piosenkarek od niej, np Cleo !!!.

Może zainteresować Cię też: