Cyrus i Hemsworth poznali się 10 lat temu na planie filmu "Ostatnia piosenka", gdzie zagrali zakochaną w sobie parę. Emocje z planu szybko przeniosły się na życie, a piosenkarka i aktor stali się jedną z najgorętszych par show biznesu. Związek trwał 3 lata i był bardzo burzliwy, bowiem zakochani kilkukrotnie rozstawali się i wracali do siebie. Kiedy rozstali się na dłużej, Miley nawiązywała liczne romanse, również z kobietami, bowiem o czym mówi otwarcie, jest biseksualna. Rok temu, ku zaskoczeniu wszystkich, Miley i Liam postanowili stanąć na ślubnym kobiercu. Podczas skromnej ceremonii, która odbyła się w prywatnej posiadłości powiedzieli sobie "tak".

Reklama

Niestety wszystko wskazuje na to, że ich małżeństwo nie doczeka nawet pierwszej rocznicy. Cyrus i Hemsworth są bowiem w separacji:

Liam i Miley podjęli decyzję o separacji. Rozwijając się i zmieniając zarówno jako partnerzy, jak i jednostki uznali, że najlepiej będzie, jeśli skupią się teraz na samych sobie i własnych karierach. Wciąż pozostają oddanymi rodzicami swoich zwierząt. Uszanujcie proszę ich decyzję i prywatność - potwierdził w oświadczeniu dla magazynu "People" przedstawiciel Miley Cyrus

Amerykańskie media snują teraz domysły, co jest powodem kryzysu w małżeństwie Cyrus i Hemswortha. Jedna z tez mówi o tym, że Miley, która w jednym z wywiadów stwierdziła, że nie pasuje do stereotypu żony i nie zamierza wpisywać się w standardy przewidziane dla tej roli, nie była w stanie spełnić oczekiwań Liama, również w kwestii posiadania dzieci, których piosenkarka nie chce mieć.

Kolejna teoria mówi zaś o tym, że Cyrus związała się z inną kobietą - celebrytką i modową blogerką Kaitlynn Carter. Potwierdzeniem tego ma być fakt, iż obie gwiazdy spędzają aktualnie wspólny urlop we Włoszech.